Wpis z mikrobloga

typowy wykop, od umoralniania jest policja, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie pisać.


@SpokojnyPan: wiesz, wyprzedzjqcy na podwójnej ciągłej ma większe szansę na czołówkę z tobą, niż ten, który tego nie robi. Więc komentarze są jak najbardziej słuszne.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: jeżeli złapała mnie sraka i mam 20 sekund żeby się wysrać na pobliskiej stacji albo zasrać siedzenie, to tak, przejechałbym po wcześniejszym upewnieniu się, że mogę zrobić to bezpiecznie.

KONTEKST!

nie każda sytuacja jest zero jedynkowa. jeżeli OP gnał 130 po DK i wyprzedził na ciągłej, bo jest król, władca dróg i nie będzie z plebsem jechał, no to #!$%@? mu w dupę i faktycznie to jest buractwo. ale jeżeli
  • Odpowiedz
AnulujMandat.pl tam ci powiedzą jak sie odwołać :). Super usługa polecam. Przecież na nagraniu nie widać kto jechał wiec kogo maja skazać? NIEWINNEGO właściciela pojazdu? (Przypomnę ze mamy jeszcze domniemanie niewinności). Nawet jak twarz widać na nagraniu to gdzie znajdzie się biegły który powie ze na 100% jest to właściciel pojazdu ? Bez cienia wątpliwości nie da się z nagrania stwierdzić ze ty jechałeś. Mandat za niewskazanie sprawcy to idiotyzm. Ty nie
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Ja pierdziele wykopki jakie to są dzbany jednak. Prawko na rok zabierają, drugi całkiem chce zabrać, nawet kuzwa taryfikator takiego czegoś nie przewiduje.

Miesiąc prawo jazdy albo głupota ich, bo nie mam wytłumaczenia
  • Odpowiedz
Nie wiadomo jak wyglądała sytuacja a wykopki już hejtują. Może wyprzedzał bez stwarzania zagrożenia łamiąc tylko przepis ruchu drogowego a jakiś społeczniak go podpieprzył dla zasady?
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Powinna bo złamałeś przepis. Kary są za łamanie przepisów nawet jak zagrożenie jest zerowe. Problem w tym, że niektórzy posiadacze rejestratorów zachowują się jak zwierzęta - kamerka w aucie i tryb szeryf aktywowany. Widać to na niektórych nagraniach jak hamują klaksonem bo przecież jest kamerka i dowód na wymuszenie pierwszeństwa zakończone kolizją.
  • Odpowiedz