Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z graczem. Komputer i granie dla tego człowieka to bardzo ważna rzecz w życiu. Co bym nie chciała zaplanować, na drodze ciągle stoi granie. Nie powiem, bo sama lubię sobie pograć, kiedyś potrafiłam po 12h dziennie grać, ale chyba „wyrosłam z tego” - i czasem zdarzy się godzinę/dwie dziennie.

Spontaniczny wyjazd? -skądże znowu! „Musisz mi mówić o tym o wiele wcześniej!”. Mam wrażenie, że to już nie ten sam facet, co kiedyś. Poza tym wszystkim - to naprawdę wspaniały człowiek; pracowity, niesamowicie inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru.. Kocham go całym sercem..

Teraz przez kilka dni będzie grał po 12-16h z kolegami, bo coś ważnego się dzieje na serwerze, wziął nawet specjalnie wolne i nie ma mowy, żeby o cokolwiek go poprosić - bo on też potrzebuje mieć czas dla siebie.

Wielokrotne próby dialogu, propozycje różnych kompromisów zwykle kończą się poprawą sytuacji na max tydzień.

Jestem naprawdę wyrozumiałą osobą, bo moja tolerancja do tego trwa już kilka dobrych lat - jednak zaczęłam się zastanawiać - czy tak ma życie wyglądać? To on przekracza granice, czy ja jestem pier**lniętą księżniczką? A mamy w planach założyć rodzinę na przestrzeni dwóch-trzech lat..

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #gaming

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b72933a87454000bf0aa36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 93
@Arkos12: ty chyba masz 12 lat, że takie głupoty wypisujesz. Znam masę ludzi nawet i po 40, dla których to jest normalne hobby. I są z różnych branż, wielu ma rodziny i dzieci. Wyjdź ze swojej piwnicy i się rozejrzyj, bo chyba masz jakąś trefną wizję świata.

PS - ale wiesz, że w normalnym związku partnerzy nie wstydzą się swoich hobby?
PS2 - rakiem to tu są twoje wpisy. I nie,
OP: @Slover: Twierdzi, że zmieni podejście i ograniczy ostro granie, gdy na świecie pojawi się potomek.

@sqrvol: Ciekawe spostrzeżenie, ale wątpliwe raczej.. Rozmawiamy otwarcie na każdej płaszczyźnie.

@Qontrol: Może dlatego, że nie mam komu o tym powiedzieć, a internet ma w sobie "coś", co pozwala na otworzenie się... I jakoś wobec "obcych" osób jest łatwiej.. :)

@Mattiopl: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jesteś w porządku!

@OmgLolWtf: Naprawdę
papa johnson: To jest chlopak co woli grac w gry. Nie ma w tym nic zlego. Tylko zwiazek wasz jest niepotrzebny, bo marnujesz swoj czas. On nawet cie nie zauwaza, wiec on nie skonczy tego, musisz sama. Ja tez lubie grac - gram po kilka h dziennie, ale tez lubie spedzac czas ze swoja druga połowka. Sa dni kiedy wiecej gram, sa dni kiedy wiecej z nia spedzam czasu. Kazdy z
Teraz przez kilka dni będzie grał po 12-16h z kolegami, bo coś ważnego się dzieje na serwerze


@AnonimoweMirkoWyznania: To właśnie dlatego nie tykam gier sieciowych. Kiedyś jeszcze grałem w Fifę i często tylko po to, żeby poprawić ranking a nie po to, że chciało mi się grać. To chore. Ale Fifa to jeszcze pikuś, bo nie grasz w drużynie z innymi osobami, więc nie czujesz się zobowiązany. Z sieciowego grania wyleczył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: zostaw gościa. Lubię giercować, ale no są grańice. Jemu pasuje życie bez zobowiązań jak widać. Szukaj kogoś innego, bo on i tak twojej obecności nie zauważa. Z jednym takim typem mieszkałem, skończył na kasie w sklepie obok mieszkania, bo cokolwiek ambitniejszego było poza jego zasięgiem, ważne, żeby #!$%@?ć w gry i spać potem do 17.
@AnonimoweMirkoWyznania nie jesteś w związku z graczem tylko znalazłaś sobie duże dziecko. Jemu dobrze jest na serwerze, ty możesz najwyżej kolacyjkę zrobić i przynieść piwko jak nie będzie mógł oderwać się od klawiatury. Przemysl poważnie czy chcesz by tak twoje życie wyglądało dalej. Zapewne piwniczaki napiszą ci, że tak ma być i zapewne on ma swoje pasje itp, ale jeżeli to koliduje z normalnym życiem to nie są żadne pasje a beznadziejne
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli ogarnia pracę, dom, jedzenie i istotne sprawy do życia, to... Nie wiem jaki problem.

Lepiej jak ktoś pije, cpa, zasiłek, nie wraca na noc?

Ale moja sugestia jest taka... Znajdź sobie hobby :) zakładam, że nie masz