Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z graczem. Komputer i granie dla tego człowieka to bardzo ważna rzecz w życiu. Co bym nie chciała zaplanować, na drodze ciągle stoi granie. Nie powiem, bo sama lubię sobie pograć, kiedyś potrafiłam po 12h dziennie grać, ale chyba „wyrosłam z tego” - i czasem zdarzy się godzinę/dwie dziennie.

Spontaniczny wyjazd? -skądże znowu! „Musisz mi mówić o tym o wiele wcześniej!”. Mam wrażenie, że to już nie ten sam facet, co kiedyś. Poza tym wszystkim - to naprawdę wspaniały człowiek; pracowity, niesamowicie inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru.. Kocham go całym sercem..

Teraz przez kilka dni będzie grał po 12-16h z kolegami, bo coś ważnego się dzieje na serwerze, wziął nawet specjalnie wolne i nie ma mowy, żeby o cokolwiek go poprosić - bo on też potrzebuje mieć czas dla siebie.

Wielokrotne próby dialogu, propozycje różnych kompromisów zwykle kończą się poprawą sytuacji na max tydzień.

Jestem naprawdę wyrozumiałą osobą, bo moja tolerancja do tego trwa już kilka dobrych lat - jednak zaczęłam się zastanawiać - czy tak ma życie wyglądać? To on przekracza granice, czy ja jestem pier**lniętą księżniczką? A mamy w planach założyć rodzinę na przestrzeni dwóch-trzech lat..

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #gaming

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b72933a87454000bf0aa36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 93
@rrobot: nie wzbudziło to we mnie żadnej agresji, ja nawet w gry nie gram :D
Po prostu twoja "porada" jest tak absurdalna, że jeśli opka będzie aż tak tępa (oby nie) i tak zrobi, to świat nic nie straci na jej braku, a może nawet zyska, bo nie zdąży odwalić jakiegoś idiotyzmu w ważniejszej sprawie typu "mój facet ciągle jeździ samochodem, może mu uszkodzę hamulce"

Wiem, że bajtujesz, ale pełno osób
@Helle: portal ze smiesznymi obrazkami i oczekujesz że dałem "dobrą radę"? No widzisz, przeczytałeś i stwierdziłeś że to zła rada... no i ok - nie była to dobra rada, udzieliłem jej dla "zabawy", mam nadzieję że Opka tego nie zrobi bo jeszcze będą kłopoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ArmoredYoda: jak Ci się chce to poczytaj co pisałem poniżej ; powyżej
@Jamniki2: ja Gralem całe dnie, ale oczywiście codziennie znajdywałem też czas żeby go spędzić z różowa. Aktualnie od 3 tyg jestem ojcem, nadal codziennie gram ale dużo mniej, więcej czasu spędzam z żoną i dzieckiem. Można połączyć te 2 rzeczy ale trzeba chcieć
@AnonimoweMirkoWyznania: 12-16h to już jest przekraczanie granicy. Jeszcze rozumiem jednorazowo na jakieś wydarzenie, jak nawet wziął sobie wolne, od czasu do czasu każdy chce mieć dzień czy dwa tylko dla siebie. Ale notorycznie to już coś nie tak.

Zwiazek nie może pozbawiać pasji, hobby ani ulubionej rozrywki, ale nie da się jednocześnie angażować na 100% w hobby i 100% w związek. Trzeba znaleźć złoty podział.
@AnonimoweMirkoWyznania: Póki ma mocną ekipe do grania to będzie ultra cięzko żeby się ograniczył. Jak koledzy zaczną go wołać od rana na granie bo go potrzebują i ponakręcają to koniec. Wiem bo to przeżyłem od strony twojego chłopaka/narzeczonego.

1. Jeśli chcesz z nim spędzać fajnie czas to musisz dzień, dwa wczesniej zarezerwować u niego czas. Po prostu dajesz znać, że jutro/pojutrze może gdzieś wyskoczymy/obejrzymy etc. Jak juz wczesniej sie umowil z