Wpis z mikrobloga

RALES BRUTALNIE WYJAŚNIONY

Laska, którą poznałem w lutym na tinderze. Raz się spotkaliśmy w lutym. Napisałem do niej kilka dni temu czy może jakieś spotkanie w przyszłym tygodniu. Zgodziła się, ale powiedziała, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie bo ma grafik zawalony. Spytałem w który dzień najprawdopodobniej to odparła, że wtorek.
Dziś ok. 09:00 do niej zadzwoniłem. Nie odebrała. Taką wiadomość otrzymałem o 10:00

rales - RALES BRUTALNIE WYJAŚNIONY

Laska, którą poznałem w lutym na tinderze. Raz ...

źródło: comment_1622371564F9LziClLchkGOJwI5DGB3t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@rales: tekst "ja naprawdę chciałam dla WAS dobrze" mnie rozwalił xD przecież to jakaś atencjuszka jest, olej kompletnie, usuń, zablokuj. Spokój od takiego szlamu psychopatki jest najpiękniejszym uczuciem :D
  • Odpowiedz
@dmageddon no to jestes dziwny, niedziela to czas odpoczynku bądź czas z rodziną dla większości ludzi w Europie. O 9 rano to dzwonią tylko jakieś przegrywy i nietaktowni idioci. To jak dzwonienie do kogoś, kogo się praktycznie nie zna po 21. Dobre wychowanie i obycie społeczne od razu klasuje taka osoba jako jakieś dziwaka, to to jest twój przyjaciel czy jakaś dziewczyna z tindera? Rozumiesz różnice między tym co się tam stało
  • Odpowiedz
#!$%@?...

Niektórzy z Was są naprawdę #!$%@?. Godzina 9:00 to zupełnie normalna pora - zwłaszcza w niedzielę, gdy mało kto pracuje. OP zresztą napisał, że nie wiedział, że dziewczyna jest po nocce. Sam pracuję na nocki, i mam nieregularny grafik; i zdarza się, że gdy chcę sobie z rana pospać, a zapomnę wyciszyć telefon, to ktoś do mnie dzwoni. Wtedy to jest wyłącznie moja wina. Albo nie odbieram i natychmiastowo wyciszam telefon;
  • Odpowiedz
@rales: no i nad czym płaczesz? Loszka jest #!$%@?, odkryłeś to bez angażu emocjonalnego w stosunku do niej.
Polecę Ci inna rzecz- jak gadasz to #!$%@? nie #!$%@? latami i nie sap do dziewczyny miesiącami tylko zainteresuj i się umawiaj. Będziesz zwlekać to zostaniesz kolegą albo dziwnym internetowym kontaktem.
I jeszcze raz powtórzę- o chui ci chodzi? Dziewczyna ma #!$%@? w bani? A to nie może mieć dziewczyna problemów z psychą?
  • Odpowiedz
@rales: Niby faktycznie mogłeś się domyślić, że 9.00 rano w niedzielę to może być nie najbezpieczniejsza godzina na telefon, ale z drugiej strony - bez przesady, to nie jest też 6.00 rano czy 2.00 w nocy, byś miał sobie wyrzuty robić, a tutaj widzę, że niektórzy Cię jebią jak burą sukę za to...

Dużo bardziej #!$%@?ła ta laska, bo skoro wróciła po nocce, a nie #!$%@? z imprezy, to tym bardziej
  • Odpowiedz
#!$%@?ę tutaj od całego wylewu frustracji, po prostu zwracam uwagę że też nie zawsze każdy ma możliwość wyciszenia telefonu


@nathaliekill: Ale teraz każdy ma smartfon i jak pracujesz na nocki, a od telefonu rano dostajesz białej gorączki, to chyba warto zainteresować się czymś takim jak biała lista, pogrzebać w ustawieniach i dodać kilka wybranych numerów, na które tryb "nie przeszkadzać" działał nie będzie, prawda?
  • Odpowiedz
@rales: Zrobiłeś faux pas dzwoniac w niedziele o dziewiatej. W skali 1 do 10 niewlasciwych zachowan to 1. Ona zareagowala na co najmniej 5/10. Umeczona pod ponckim pilatem, lepiej uciekac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pantegram: przecież przecięty Kowalski nie wie, że w ogóle coś takiego istnieje. Mam 25 lat i znam rówieśników którzy mają problem zrobić na komputerze coś innego niż włączenie Facebooka xd
  • Odpowiedz
@slepauliczka ja wstaję w przedziale od 6 do 8 ( ͡º ͜ʖ͡º) dłużej niz 8 nie śpię, bo inaczej mam turboproblemy z zaśnięciem, a w konsekwencji ze wstaniem do pracy w dniu następnym
  • Odpowiedz
@rales typiara ma zryta banie ale ty tez jestes niezly chlopek roztropek dzwonic o 9 rano sie umawiac z kims. Do cumpla bym o tej godzinie nie dzwonil bo czlowiek albo dopiero ogarnia co sie dzieje, albo nie wie co jeszcze bedzie w ten dzien robic jak ma wolne, albo jak juz wie co bedzie robic to jest zajtym. Romantico telefon to mozna kolo 18 robic, analogicznie do tego kiedy by sie
  • Odpowiedz