Wpis z mikrobloga

RALES BRUTALNIE WYJAŚNIONY

Laska, którą poznałem w lutym na tinderze. Raz się spotkaliśmy w lutym. Napisałem do niej kilka dni temu czy może jakieś spotkanie w przyszłym tygodniu. Zgodziła się, ale powiedziała, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie bo ma grafik zawalony. Spytałem w który dzień najprawdopodobniej to odparła, że wtorek.
Dziś ok. 09:00 do niej zadzwoniłem. Nie odebrała. Taką wiadomość otrzymałem o 10:00

rales - RALES BRUTALNIE WYJAŚNIONY

Laska, którą poznałem w lutym na tinderze. Raz ...

źródło: comment_1622371564F9LziClLchkGOJwI5DGB3t.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@rales baba cóż, albo zwyczajnie #!$%@?, albo ją rzeczywiście życie ostatnio za mocno gniecie, albo trafiłeś w pms. Tak czy siak #!$%@?ła jak ostatni cham.
A z drugiej strony ty też trochę odwaliłeś bo kto normalny 3 miechy po spotkaniu dzwoni i to jeszcze w niedzielę rano kurde. Sam bym się #!$%@?ł tylko zamiast pisać wysrywy zablokowałbym dzwoniącego klnąc i wyzywając pod nosem ;)
  • Odpowiedz
@rales: Zdziwiła mnie ilość komentarzy, że to Twoja wina bo zadzwoniłeś o 9:00 w niedzielę. Rozumiem, że w weekend niektórzy chcą pospać dłużej, ale po to można wyciszyć telefon. Nie przejmuj się i olej to, moim zdaniem nie zrobiłeś nic złego.
  • Odpowiedz
Widać, że wykopki jeszcze nie odeszły od cyca mamy i nie wiedzą jak to jest pracować na nocki. Sen jest bardzo płytki i czuje się człowiek rozbity. Obudzi cię każde gówno. Wibracji też nigdy nie wyłączałam, bo zawsze miałam z tyłu głowy, że to dzień i może ktoś zadzwonić w środku dnia z czymś ważnym xD
  • Odpowiedz
@rales: Powiem tak, ten wpis po prostu w 100% przedstawia rzeczoną kobietkę jako osobę z zaburzeniami psychicznymi. Po prostu każde #!$%@? zdanie to pokazuje.
  • Odpowiedz
@dmageddon:
tak wiem. Wstalem o 7 i do 12tej sobie nie zycze telefonow. Jest weekend, ja do nikogo w takich porach nie wydzwaniam zeby se pogadac. Ktos odchorowuje balet, ktos sie bawi z dzieciakami, ktos odsypia nocne ruchanie. W gre wchodzi jedynie prawdziwe emergency. W inny sprawach - smsy, whatsappy.

Laska w sumie tez odklejona, zamiast tego emocjonalnego belkotu mogla go po prostu spuscic na drzewo. Ale przebudzonego z nocki rozowego
  • Odpowiedz