Wpis z mikrobloga

większość wegetarian nie je mięsa dlatego że go nie lubi tylko dlatego ze nie podoba im się zabijanie zwierząt albo warunki w jakich są one hodowane


@Sherrax: większość wege robi to pod publikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx: sam jestem raczej low carb/keto ale to ciśnięcie łacha z tego tematu nasuwa mi tylko skojarzenie do robienia słodyczy z obniżoną wartością kcal lub innych napojów 0kcal.
Z takich osób też się śmiejesz że lubią słodkie ale nie chcą być naturalnie spasłymi świniami jedząc "zwykłe"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx "mięso jest przereklamowane" nie powiedział nikt nigdy.
Odc 99987 wykopek wciąż nie może zrozumieć, ze nie jedzenie mięsa to kwestie etyczne. I nie, nie jestem wegetarianinem choć chciałbym
  • Odpowiedz
Oczywiście, że nie ograniczy tylko jeszcze rozwinie.

Dopóki utrzyma się jakikolwiek popyt to cena wzrośnie


@LittleBi: Nie odróżniasz nawet cen od podaży i jeszcze komuś piszesz, żeby się douczył o ekonomii xDD Co wegetarian obchodzi cena, jak im chodzi o zmniejszenie popytu, co zresztą czynią?
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Tak, a czego dowodem jest to ze lubimy nie wiem sfermentowane warzywa? Może po prostu tym ze zostaliśmy tak wychowani i karmieni tym od dzieciństwa?

Co ma smak do rzeczy? Gdyby tak było to chyba byśmy musieli jeść same słodycze, No bo przecież lubimy smak słodyczy i jako dzieci je wybieramy zamiast zbilansowanego posiłku.

Co ostatnio btw upolowałes drapieżco swoimi wielkimi kłami? Mięso pakowane w plastik z biedronki? Oczywiście po
  • Odpowiedz
Co ostatnio btw upolowałes drapieżco swoimi wielkimi kłami?


@Szalom: aleś ty głupi i kompletnie nie ogarniasz ewolucji. Po to mamy taki mózg, żebyśmy mogli wytwarzać narzędzia do polowania, a nie szpony i kły.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: No tak ad personam, czego mogłem się spodziewać po śmierdzącym wykopku

To jakie ostatnie narzędzie zrobiłeś i na co polowałeś?

I ty mi zarzucasz ze nie ogarniam ewolucji xd już pominę to śmiechem
  • Odpowiedz
weganie - lubią smak mięsa

Wykopek - :O


@Spitfire92: I to ma 400 plusów lol. Właśnie chodzi o tych, którzy mówią ze mięso jest obrzydliwe, niedobre itd. No, ale kto by się spodziewał czytania ze zrozumieniem wśród pokolenia tiktoka :D
  • Odpowiedz
Ktoś tu chyba jeszcze nie zauważył że większość wegetarian nie je mięsa dlatego że go nie lubi tylko dlatego ze nie podoba im się zabijanie zwierząt albo warunki w jakich są one hodowane


@Sherrax: Następny, jw
  • Odpowiedz