Wpis z mikrobloga

@arysto2011: co miesiąc czy 2 odpalam starego kompa na win 10 żeby coś z niego zgrać, i za każdym razem dostaję w ryj aktualizacją która mnie prosi o udostępnienie czegoś ¯\_(ツ)_/¯ czy ustawienia apki ms jako domyślnej. Mac OS to inny lepszy świat dla mnie :)
Ktoś w ogóle używa linuxa dla to że lubi ten system i dobrze mu się go użytkuje?


@LetMeStay: No ja, miał być dualboot win/deepin linux (ładniutki chiński linux). Skończyło się na Ubuntu Budgie + win do jakichś gierek, z czego 70% czasu siedzę na Linuxie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arysto2011: narzekacie na polaków-nosaczów-januszy, a sami zachowujecie się jak taki #nosaczsundajski #nosacz

serio, nie znam bardziej oderwanej od rzeczywistości popularnej opinii niż "hehe #apple kupują tylko debile co mają za dużo kasy", domyślam się skąd taki stereotyp w Polsce się wziął, pewnie ma takie same podstawy jak januszowe gadanie, że "zrobię ci mielonego w bułce z tortexem zamiast mcdonalda i będziesz miał to samo synek", czyli po prostu jakoś trzeba sobie
@arysto2011: Weź się przejdź ziomeczku chociaż raz do salonu Apple i poużywaj sobie ich komputera. To jest zupełnie inna klasa niż PCty jakie ma większość polaków. Ekrany o dużo większej rozdzielczości niż w PCtach z zajebistymi kolorami, stożkowe głośniki na których słychać mięsisty bacik i wszystkie szczegóły, czy smukłe aluminiowe obudowy (wiem, że wolisz plastik, bo taniej xD), a do tego system operacyjny, który integruje się z twoim telefonem i na