Wpis z mikrobloga

@ovation I co z tego jak oni będą kontynuować ich program. Nie chcą cofnąć rozdmuchanego socjalu nawet go rozszerzać. Obajtków podmienią pewnie swoimi i tak to się będzie kręcić.
  • Odpowiedz
@ovation: no mi wyszla lewica a jakos sojbojowego feminizmu czy starych komuchow nie popieram. Ankieta sprawdza program a nie ludzi ktorzy go maja realizowac
  • Odpowiedz
@ovation: moze i trafisz tylko politycy to szmaty. Patrz na Konfe. W życiu bym im nie zaufał w jakiejkolwiek kwestii. Jak mozna pogodzic ideologie narodowa z libertarianizmem i obnizaniem podatkow? Skad oni niby chca wziac pieniadze by realizowac polityke?
  • Odpowiedz
I co z tego jak oni będą kontynuować ich program. Nie chcą cofnąć rozdmuchanego socjalu nawet go rozszerzać. Obajtków podmienią pewnie swoimi i tak to się będzie kręcić.


@VAPORUMBAN: skoro twierdzisz, że będzie tak samo to Ci szkodzi spróbować zmienić rząd? Nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko Kto powiedział że nie chce zmiany rządu. Wiadomo że będę trzymał kciuki żeby ten się #!$%@?ł, ale nie ma co klaskać uszami dla PO bo to będzie dokładnie to samo tylko z innymi twarzami. A może i z tymi samymi bo pisowcy do nich po przechodzą.
  • Odpowiedz
@kopek: pis i tak wygra, PO to partia która zabierze najwięcej posłów kaczyńskiemu i najbardziej zwiększy szanse na nieutworzenie rządu przez pis

Jakby nie było ryzyka rządów samodzielnych przez pis to dopiero mógłbym rozważyć głos wg mojego sumienia

No a poza tym udowodnili że umieją zarządzać finansami państwa, wszystkie wskaźniki makroekonomiczne były dobre 2008-2015
  • Odpowiedz
  • 53
Zaoranie tvPIS I #!$%@? tej bandy funkcjonariuszy na bruk z wilczym biletem - dla mnie nie trzeba nic więcej, natomiast innych argumentów jest setki.

Powrót do trójpodziału władzy czyli odcięcie władzy politycznej od sądowniczej.

Ból dupy nienawistnego mikruska.

#!$%@? czarnka czyli smutnego żartu z edukacji w Polsce.

Koniec z umieraniem kobiet z uszkodzeniem płodu w szpitalach.

Uruchomienie miliardów euro środków z UE na inwestycje krajowe.

Wzrost znaczenia PL w EU i poprawa
  • Odpowiedz