Wpis z mikrobloga

Hei Mirki! Chcę na jakiś czas po wielu latach w Norwegii wrócić do Polski by tam móc spróbować życia i trochę odżyć. Byłabym przeszczęśliwa gdyby udałoby mi się znaleźć prace na terenie Kraków z językiem norweskim. Gdzie i jak szukać, polećcie coś. #krakow #praca #jezyknorweski #pomoc
  • 90
  • Odpowiedz
  • 0
@-pafel: Najchętniej to Nowy Targ, tam mam rodzinę lecz wiem że pracy tam nie znajdę z językiem norweskim. Więc pozostaje mi Kraków, gdzie też mam pare znajomych i to NT zawsze mogłabym dojeżdżać
  • Odpowiedz
Tam mam chociaż znajomych


@seekerx1: Do których wracasz po 13 latach i którzy też mają swoje życie. To nie będzie tak że nagle co wieczór będziesz sobie wychodzić ze znajomymi posiedzieć, podobnie nastawiona jechała moja znajoma i mocno się rozczarowała. Jeżeli czujesz się samotna w Norwegii, to jest duża szansa że w Polsce też będziesz czuć się samotnie + biednie xD
Chyba z 5 moich znajomych 'wracało na stałe' z różnych
  • Odpowiedz
  • 1
@Krs90: Ja sobie nie zamykam żadnej furtki, zawsze mogę wrócić i zawsze ma mnie kto przygarnąć i tu i tu. Uważam że jestem młoda i nic mnie nie trzyma by spróbować życia w Polsce.
  • Odpowiedz
@seekerx1: Komfort psychiczny powinien być stawiany na pierwszym miejscu przed innymi rzeczami, więc jeżeli twoim zdaniem wyjazd do Polski pomoże ci go osiągnąć to jedź. Tym bardziej, że zawsze możesz wrócić z powrotem.
  • Odpowiedz