Wpis z mikrobloga

Możecie psiknąć polaczkowi Montale Black Aoud, albo Mancera Black to Black. Polaczek niuchnie ukradkiem i powie, że wali gabinetem dentystycznym i jakieś mdłe. Psikniecie polakowi Shaghaf Oud to powie, że pachnie jak jakaś palona guma. Sprezentujecie polaczkowi Oud Fleur od Toma Forda z dobrej, ręcznie zbieranej róży, z świeżo ekstraktowanego agaru bardzo dobrej jakości, powie że jakiś tani ten perfum i w ogóle smolisty i dziwnie pachnie. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje połączenie OUD+RÓŻA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie La Rive z Hebe za 22,99/90ml. Nie znacie życia, wasze nerwy węchowe są wypalone od podrobionych Sauvage'ów i #!$%@? 1 Million. Nigdy nie mieliście okazji poznać zapachów. Na widok Rose Oud od Kiliana byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja oud+róża, to jedna z najlepszych rzeczy jakie można wąchać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych perfumoholików.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test nadgarstkowy. Psikają mu Oud Silk Mood od MFK. Kiedy chłopak się skrzywi, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do agaru z różą.
#perfumy #heheszki
  • 11
Shaghaf Oud i palona guma?
Dla większości osób które pytałem i które nie są w temacie perfum SO przypominał naleśniki z nutellą lub croissanty z Lidla. Typowy gourmand tak jak Montale Chocolate Greedy czy inny Pure Malt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Janusz:Drogi Januszu! Zgadzam się z Tobą, co do zasady. Miej, jednak świadomość, że niezrozumienie tematu "róża+ oud", a szerzej i generalnie jakości perfum, bierze się stąd, że nosiciele La Rive i innej padliny, najbardziej cenią sobie cenę oraz czas trwania otaczającego ich smrodu. Innymi docenianymi wartościami są zasięg rażenia i czy podoba się innym? Ile na tagu jest pytań o jakość składników? To nie jest dla nich wartością. Ma być tanio,
@ulver86: Biore pod uwagę tylko te z naturalnym agarem np. Dhan al Oudh Estethnay, jego mocniejszego brata: Nazaha. Z droższych np. Rasasi Oudh Al Boruzz Asrar Indonesia. Z tańszych ujdzie np. Khaltat Al Khasa. Tylko wszystkie są dość specyficzne, jak na nasze warunki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ulver86: Sam mam w kolekcji La Rive Hitfire kupiony na promce za 14,99 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mordę mam niewyjściową więc nikt nie piszczy ale i tak to jest zajebisty perfum jak za te pieniądze