Wpis z mikrobloga

Jakies dwie gowniary na ścieżce jechaly w parze, #!$%@? idiotka zadna nie zjechala widzac mnie, ja w ostatnim momencie na trawe i uslizg, dre sie do nich a one w #!$%@? pojechaly. Gonić nie miałem siły, bo pierwszy raz od gimbazy taką glebę zaliczyłem. Pał nie wzywałem, bo na trzeźwo to tylko policjanci jeżdżo, hehe.
#arcybebech ##!$%@? #rower #mtb
TavarishPiesov - Jakies dwie gowniary na ścieżce jechaly w parze, #!$%@? idiotka zadn...

źródło: comment_1620838887UHwE40DVAZsklSfTcUgtsV.jpg

Pobierz
  • 44
@TavarishPiesov Jakbyś pojechał na czołówkę to byś pewnie zabił Julkę. Ocaliłeś życie jakiejś typiarce, a ona pewnie nigdy nie doceni.


@PyraPrzeznaczenia zabił, kto wie. One miały z 10km/h, ja koło 25. Na pewno obydwoje byśmy wyszli na tym gorzej, bo takie zderzenie powoduje łamanie palców i #!$%@? rowerów u obu stron xD ale nie pojmuje jak można być tak #!$%@? tępym jak ona. Zawsze ktoś zjezdza na swoje miejsce, już odruchowo nie
@TavarishPiesov: przywczaj sie od zeszlego sezonu jest plaga takich zachowań, sporo ludzi uczy sie tak naprawde jeździć na rowerze a że instynkt samozawchowawczy maleje na korzyść penery i ego to ilosc debilnych zachowań musi rosnąć. Wczoraj mialem dwie takie sytuacje na kilku kilometrach prostej drogi rowerowej. 1. Dziewczyny jadace parą ktore, widzialem od 30 sekund, one spostrzegly mnie w ostatniej i mało z rowerów nie pospadały. 2. Grupka nastolatków idących sciezką
@TavarishPiesov: czekaj czekaj, widziales ze ci nie zjezdza, a mimo to nie zwolniles? Pewnie srednia robiles ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja wiem, ze ich wina, ale jest masa zjebow zarowno pieszych,rowerzystow i kierowcow,dzis 2 razy kierowcy wymusili hamowanie, ale zalozylem , ze tak niestety bedzie, przeklalem pod nosem i pojechalem zrobic setke