Wpis z mikrobloga

Jakies dwie gowniary na ścieżce jechaly w parze, #!$%@? idiotka zadna nie zjechala widzac mnie, ja w ostatnim momencie na trawe i uslizg, dre sie do nich a one w #!$%@? pojechaly. Gonić nie miałem siły, bo pierwszy raz od gimbazy taką glebę zaliczyłem. Pał nie wzywałem, bo na trzeźwo to tylko policjanci jeżdżo, hehe.
#arcybebech ##!$%@? #rower #mtb
TavarishPiesov - Jakies dwie gowniary na ścieżce jechaly w parze, #!$%@? idiotka zadn...

źródło: comment_1620838887UHwE40DVAZsklSfTcUgtsV.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Eh elżunia kto by pomyślał. Dorosły chłop a przewrócił się na rowerze


@swinkapl: noo akat każdy mój Convoy ma daszek, żeby nie oślepiać blacharzy, więc jestem bardzo grzecznym pedalarzem.

@Decode: sorki mordo. Po prostu pierdoły pisałeś xD Ale witam, jak tam xD
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Typie jak widzę że jakaś julka 40kg jedzie na mnie i jej korona nie pozwala zjechać na swoją sciężkę to ładuje na pełnej piżdzie.
Ile razy #!$%@?łem przy okazji lepe osrkarkowi za pyskowanie przy julce to moje xD
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: @T1001: ja wczoraj siedząc w aucie w korku widziałem akcję gdzie jest dość ostry zakręt na ścieżce i drzewo w rogu tak że nic nie widać zza zakrętu, dwóch typków ewidentnie ogarniętych w temacie kolarstwa (ciuszki, rowery, technika) jechało w ten zakręt z przeciwnych stron na pełnej piździe (ja akurat tak stałem że widziałem obie strony). w ostatniej chwili jeden zjechał na trawnik i sie na nim #!$%@?ł. więc
  • Odpowiedz