Wpis z mikrobloga

@spacja_enter jest to jeden z rodzajów zbliżenia seksualnego. Nie bez powodu, ponieważ odbyt jest mocno unerwionym miejscem, którego stymulacja może dać przyjemność.
Nikt Ci nie każe tego próbować, ale czemu uważasz to zanienormalne? Nie normalne jest jest jedzenie gówna czy seks z trupami. Lizanie siusiaka też Ci przeszkadza? W końcu faceci sikają siurdakiem i w moczu też są bakterie
@lilitch123: lizanie odbytu jest tak samo nienormalne jak jedzenie gówna i nie wmawiaj sobie, że jest inaczej. Pedofile też nie widzą niczego złego w odbywaniu stosunku z dziećmi. Alkoholicy też nie widzą problemu w piciu. Narkomani też nie widzą problemu w ćpaniu. Cały organizm jest mocno unerwiony, a czy to oznacza, że przy każdym stosunku należy się nacinać nożem żeby stymulować się podczas seksu? Jak ci smakuje smak gówna partnerki i
@spacja_enter: #!$%@? SUBOPIE ale cieszę się, że mnie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żadnym mydłem nie wyszorujesz sobie dokładnie dupska żeby nie został tam ani bobek gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°) są jeszcze aparaty co spłukują dupsko po każdym sraniu (w niektórych domach montuje sie takie urządzenie) ( ͡° ͜ʖ ͡°) co i tak nie zmienia faktu, że narząd
@om606: Mi bardziej chodziło o ten caly rymming jak #!$%@? można komuś lizax dupe? (_ ) ()

Z przyjemnością. Moja różowa to uwielbia, a ja lubię sprawiać jej przyjemność. Wymyśliliśmy, że robimy to w wannie. Ja sam ja myję, co jest też przyjemne, ale też daje pewność, że lizany tyłek jest czysty i nie różni się od lizania samego pośladka. Niemniej jednak