Wpis z mikrobloga

@dzordzan z pół roku go mam. Na razie śmiga aż miło. Ja byłem sceptycznie nastawiony. Żona napierała. W sumie minusów na razie nie ma. No może poza tym że program taki coś ala szybko 3kg/3h nie suszy tak dobrze i trzeba jeszcze robić raz rundę z szuszeniem. A sam czas prania i suszenia no cóż trzeba się do tego nastawić mentalnie że to nie jest półtorej godzinki tylko między 6 a 8
@robvan: a jak wygląda kwestia zużycia wody i prądu? sprzęt wygląda kozacko ale 5,5k za pralkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Internet trąbi o zapychaniu się jakiegoś filtra w electroluxach i pochodnych (tyczy się suszarek), ponoć jakaś wada konstrukcyjna. Jak jest w Twoim przypadku?
@anal_destroyer2137 właśnie o prąd się bałem najbardziej. Ale powiem szczerze nie widzę znaczącej różnicy. Z wodą to nie wiem bo od dwóch lat płacę ryczałtem bo wiadomo koronowirus i nikt nie chodzi. A z tym filtrem to nie wiem. Za krótko u mnie działa żeby coś sensownego powiedzieć. Ale fakt praktycznie po każdym praniu i suszeniu jest kożuch z kłaków na filtrze. Ale to pewnie nie chodzi o ten filtr tylko jakoś
Na pepperze niemal pod każdą suszarką electroluxa jest info o zapychaniu się tego filtra. Podobnież można to naprawić wykonując przeróbkę na własną rękę, gdzieś są w internecie tutoriale. Ile w tym prawdy- nie wiem
@robvan U nas ciężko z miejscem, a że dostępne na rynku pralkosuszarki z pompą ciepła można policzyć na palcach, to stanęło na tej, jako taniej (jakkolwiek to brzmi w kontekście pralki za ponad 5 koła....). Temat zabiła kwestia dostępności tego konkretnego sprzętu, a raczej jej braku i ostatecznie samodzielna suszarka wyląduje w szafie. Zaciekawił mnie ten wątek awaryjności - może lepiej się stało jak się stało w naszym przypadku.

W sumie to