Wpis z mikrobloga

Największy chad na polskim Youtube:
- gruntownie wykształcony: uzyskał magisterium z filozofii na UAM-ie, studiował także inżynierię lądową;
- piękne CV, pracował m.in. w radiowej Trójce;
- znakomita polszczyzna i równie dobra znajomość angielskiego (dorabia sobie jako tłumacz);
- diaboliczny wygląd budzący respekt wśród fanów i przerażenie wśród hejterów (Nosferatu, Voldemort, Beria, Dracula - tak go nazywają złośliwcy, po czym s*ają w majty);
- świetna forma fizyczna, mimo blisko 60 lat zero nadprogramowych kilogramów i sporo młodszy wygląd;
- wszechstronnie uzdolniony: muzyk, ma własne trio jazzowe;
- precyzja wypowiedzi, dociekanie, erudycja - ma wszystko to, co powinno cechować dobrego publicystę.

Jerzy Bokłażec - szanujesz, plusujesz.

https://www.youtube.com/channel/UCRc6PEi7OdujD9mC1_DnHsg

#neuropa #bekazkatoli #polskiyoutube
Pobierz k.....k - Największy chad na polskim Youtube:
- gruntownie wykształcony: uzyskał mag...
źródło: comment_16194174846HiWwfmVZUieUGjGA9Sren.jpg
  • 115
@koroluk no nie wiem. Nie lubię tak jednostronnego przedstawiania swoich argumentów.
Do tego jeszcze używa sformułowań, które już za sprawą TVPiS zapalają mi czerwoną lampkę propagandy tj. 'można by pomyśleć'

Jeżeli ktoś mówi, że chrześcijaństwo jest tylko złem i nie wniosło nic dobrego (albo nie wnosi) to już w tym momencie odechciewa mi się słuchać bo czuję, że rozmawiam z człowiekiem który z jakiegoś powodu prowadzi własną świętą 'zaślepioną' krucjatę.
To się
studiował także inżynierię lądową


@koroluk: Widząc jaką ścieżkę kariery i studiów ostatecznie obrał to jestem ciekaw jak sobie z tymi studiami dał radę xD
Ale plus za próbowanie się należy.