Wpis z mikrobloga

Cześć! Przygotowujemy właśnie reportaż do “Dużego Formatu” (magazynu reporterskiego “Gazety Wyborczej”). Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy, że problemy opisywane przez wykopową społeczność przegrywów przynajmniej częściowo są realne. Szukamy osób, które chciałyby porozmawiać z nami na temat blackpillu, bluepillu, redpillu, inceli i manosfery. Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności (nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne). Uważamy, że do tej pory ruch ciałopozytywny niesłusznie pomijał mężczyzn, potępiamy wyśmiewanie i obrażanie ze względu na wygląd czy wzrost, co niestety obserwujemy na niektórych kobiecych grupach. Wszystkim, którzy zgodzą się z nami porozmawiać (przez dowolny komunikator) zapewniamy możliwość autoryzacji wypowiedzi - będziecie mieć pewność, że nie będziemy wyrywać waszych słów z kontekstu czy ich przekręcać. Jeśli choć trochę zależy wam na widoczności i opowiedzeniu o swoich problemach szerszemu gronu, zachęcamy do kontaktu.

Besos!

Aleksandra Herzyk & Patrycja Wieczorkiewicz

#blackpill #bluepill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #datezone #tinder #badoo #blackpillraw
  • 412
A to ogłoszenie, to...
To do inceli czy do tych mitycznych Chadów/Chadlitów również? Bo jeśli chodzi #blackpill to moim zdaniem bardzo trafne podsumowanie całego tego ha tfu online datingu jak i relacji męsko-kobiecych w erze social mediów. I w pełni rozumiem facetów którzy się z tej całej karuzeli #!$%@? po prostu wypisali. Z wieloma poruszanymi przez inceli problemami będziemy mieli (i chyba mamy) problem jako całe społeczeństwo. Mam nadzieję że traficie na
@herzyk_wieczorkiewicz: Te problemy po pierwsze nie są częściowo realne, co naprawdę są realne. Tylko, że osoba, która nigdy tego typu problemów nie miała tego nie zrozumie. Nikt z tego powodu do niej żalu nie ma, bo w sumie czemu ma mieć. Po prostu liczymy na zrozumienie i wpisy na tym tagu są po to, żeby uświadomić niektórych jak wygląda ten świat i jak wygląd determinuje jakie mamy predyspozycje w życiu społecznym/zawodowym.
Choć jesteśmy kojarzone ze środowiskiem feministycznym, uważamy...

@herzyk_wieczorkiewicz: To trochę tak jakby kibice Legii próbowali wejść do "Kotła", lub kibice Lecha - na "Żyletę" (mam nadzieję, że rozumiecie aluzję). Z całym szacunkiem, ale ten projekt z góry jest skazany na porażkę. Zbyt dużo naczytałem się felietonów autorek, nierzadko feministek, w którym środowisko incelowskie zostało ukazane w sposób stronniczy, a standardem stało się stereotypizacja Nas jako potencjalnych naśladowców Elliota Rodgera. Jeśli to
@herzyk_wieczorkiewicz: najlepiej gdyby znalazł chad ruchacz, który wie o blackpillu i go wykorzystuje. Z doświadczenia wiem, że znaczna część chadów jest właśnie blackpillowcami.
Jeśli będzie się udzialał jakiś zaniedbany przegryw to zostanie zjechany za nadwagę itp.
Ewentualnie dobrą opcją byłby np. wymaxxowany(wysportowana sylwetka, dobrze zarabiający) manlet lub sub6