Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa często wpada do mnie na kąpiel bo u siebie nie ma wanny wiec przyjeżdża do mnie i 2-3 razy w tygodniu nalewa sobie pełną wannę wody i urządza sobie gorącą kąpiel. Normalnie przy rocznym rozliczeniu nie musiałem nic dopłacać aż do momentu gdy różowa zaczęła u mnie urządzać kąpiele, za poprzedni rok przyszło 700 zł dopłaty i tak sobie pomyślałem, że jeśli ona każe mi tankować swoje autko gdy gdzieś jedziemy kilka razy do roku to powiedziałem, że powinna dołożyć połowę do dopłaty do wody (powinna całość), u mnie roczne zużycie wody to 70m3 a u niej 12m3. Na moją propozycję zareagowała że jestem jakimś żydem i zaraz będę jej wydzielał plasterki wędliny. Ona chyba nie jest świadoma tego ile obecnie w Wawie kosztuje woda a po ostatnich zmianach tj. połączeniu ze śmieciami to w ogóle jakiś kosmos.
#zwiazki #rachunki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60737991f5537c000a488866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania

Mam dla Ciebie proste a zarazem niekonfliktowe rozwiązanie. Jeśli bateria w Twojej wannie ma opcję prysznica to zwyczajnie przestaw "tryb" wody tylko na słuchawkę. Następnie odkręć ten uchwyt który przestawia wodę i jak różowa przyjdzie to powiedz, że się rozpieprzył (albo gwint się obluzował) i da się tylko brać prysznic.

Jak różowa pójdzie do domu to zakładasz z powrotem i tak w kółko ("a bo nie mogę dostać takiego co trzeba")