Wpis z mikrobloga

Nie chciało mi się ostatnio robić zestawienia z cyklu: "Na wykopie nie ma nienawiści do kobiet", ale ten komentarz bardzo mnie dzisiaj rozbawił i uważam, że zasługuje na kontynuację w bardzo krótkiej, jednokomentarzowej formie xD

Powtórzę to co napisałem wcześniej, może za drugim razem dotrze: ,, pisanie nic nie kosztuje, niektórzy są przy okazji #!$%@?, smutni, zdenerwowani i szukają tylko sposobu na rozładowanie napięcia. ,, W ten sposób określiłem przeciętnego wykopka, nie kobietę. Kobieta, kiedy poczuje się pewnie i ma pole do działania, myśli i zachowuje się antyspołecznie w zasadzie bez przerwy - nie jest to więc chwilowa słabość pod wpływem emocji, bo poruszenie emocjonalne u kobiety trwa przez cały czas, podsycane dodatkowo przez kompleksy, roszczeniowość i nieumiejętność wglądu. Być na pozycji jakiejś władzy, posiadać wolność, przywileje i nie świrować potrafi tylko mężczyzna. W przeciwnym razie taki świat jaki obecnie znamy by #!$%@? nie miał prawa bytu. Stąd wiem, że jeśli kobieta stwierdza coś okrutnego, złośliwego itp. to jest to jej prawdziwy pogląd i szczerość na jaką zdobywa się rzadko kiedy.


https://www.wykop.pl/link/6039543/comment/90279931/#comment-90279931

#shitwykopsays #wykop #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #codziennymizoginizm #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #filozofia
  • 2