Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, planuje ślub z #rozowypasek i ona chce podpisać intercyzę. Ja #programista15k a ona zarabia ok. 3k wiec trochę jestem zaskoczony. Pytałem po co jej to. Odpowiedziała, że nie chce, aby ktokolwiek myślał, że ona robi to dla hajsu. Kocham ją i dla mnie to nie problem, ale co wy o tym myślicie? Czy to nie dziwne? #slub #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6068e386419888000b5d34ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 111
  • Odpowiedz
Odpowiedziała, że nie chce, aby ktokolwiek myślał, że ona robi to dla hajsu


@AnonimoweMirkoWyznania:

Przede wszystkim #!$%@?ć to co myślą inni, a w szczególności ci, którzy są wam nieprzychylni. Serio przejmujecie się opinią tych ludzi na wasz temat? Jeśli to jest główny motyw do podpisania intercyzy, to macie głupi motyw.

Po drugie, jeśli zależy wam na tym żeby ludzie nie gadali, to będziecie musieli tę wieść rozgłosić - "Uwaga, uwaga -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@yggdrasil:

Ja tego nie rozumiem. Niby ludzie się kochają i w ogóle, ale tak nie do końca. Jak ktoś nie jest pewny drugiej osoby to po co się żeni?

Ponieważ miłość z czasem może przeminąć, a fajnie jakby mieszkanie i samochód już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba dorosnąć. Ludzi którzy kiedyś byli sobie bliscy mogą się zmienić i potem bycie przy osobie której nie kochasz tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jej ufasz to taka intercyza może być przydatna, jak nagle skarbówka albo ktoś się do Ciebie przyczepi i będzie próbował zniszczyć firmę to kasa / majątek który jest na nią przepisany jest nie do ruszenia, ja właśnie z tego powodu mam rozdzielność (tylko musisz wcześniej poinformować o tym kontrahentów bo inaczej intercyza jest nieważna, tak samo jak będziesz brał jakiś kredyt)
  • Odpowiedz