Wpis z mikrobloga

@dzana nasi politycy nie dorośli do rządzenia bo jak mieli czas to woleli naskakiwac na opozycję albo wygrywać wybory zamiast zająć się służba zdrowia.
@CzarnyOwiec: dokładnie takie mam wrażenie. Jak trzeba było wygrać wybory, to PiS zorganizował takie badania socjologiczne, że żadna pracownia w Polsce nie była w stanie ich udźwignąć samodzielnie. Zeszli aż na poziom gminy. Bezprecedensowa skala, jakość i pieniądze. A teraz nagle nie potrafią zorganizować badań? Nie wierzę. Myślę, że doskonale potrafią, ale - parafrazując Fogla - wyniki badań medyczny nie pokrywają się z wynikami badań socjologicznych. Innymi słowy skuteczne rozwiązania epidemiczne
@trozek w samo sedno!
I tak szczerze to trochę mi przykro widząc Pana zaangażowanie, liczne filmy na temat epidemii, audycje i wpisy. Gdyby Pan im doradzał to na pewno nie wyglądałoby to tak jak teraz.
@trozek: warto odnotowac ze rozek, latami zarabial piszac artykuly dla goscia niedzielnego,
pisma radykalnych polskich fundamentalistów katolickich
pisma ktore do mainstreamu wpuscilo szurowskie treści typu gender, lewactwo, pedofilii wsrod ksiezy nie ma, kreacjonizm dobry
tym samym niejako tworzyl rzekomo "centrystyczny" wizerunek szurostwa
@trozek niestety Borys Budka w swoim przepięknym wywiadzie również twierdzi, że niepotrzebni są teraz państwu humaniści :))))))))) także ja nie wiem, z każdej strony trzeba się za głowę łapać
@trozek: Ja się tylko nie zgodzę z "błądzeniem we mgle" ponieważ kwestia chociażby działań rządu w sprawie kościoła pokazuje, że te są celowe. Ale rozumiem że wypowiedź miała być dyplomatyczna.
@trozek jak to jest być jedyną racjonalnie myślącą osobą w tym katolickim światku i być obrzucanym kałem przez współwyznawców za lobbowanie lewackich teorii? Tak pytam, bo z Gościem Niedzielnym i KK sami wynieśliście tych dzisiejszych ekspertów do władzy.
@trozek: oczywiście zgoda, przy takich liczbach należy założyć, że ten wirus jest praktycznie wszędzie (duże sklepy, budynki wielorodzinne).
Lockdowny mają sens jeżeli jesteśmy w stanie sprawnie eliminować ogniska wirusa, teraz Polska to jedno wielkie ognisko, to trochę tak jakby zamykać drzwi w statku, który cały jest zatopiony.

Trzeba czekać na naturalne wygaszenie i na przyszłość nie popełniać błędów.
Gdyby Pan im doradzał to na pewno nie wyglądałoby to tak jak teraz.


@Supren: W tej całej radzie doradczej są ludzie, którzy wiedzą co mówią. Profesor Flisiak, profesor Piekarska itd. Ale co z tego? Ważniejsze są kwestie polityczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trozek: chyba ten nastolatek co zbierał dane w google sheets się wypiął, po tym jak go zbesztano. I tak skończyła się statystyka koronawirusa w Polsce