Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mikrokoksy

Chodzę już z pół roku na siłkę, ale nie jestem zadowolony z bicepsów :/ Rozumiem, że geny mam #!$%@?, ale może robię coś źle

Czy ćwiczenie bicepsów z tricem w jednej serii to dobry pomysł? W sensie robię bica na łamanej sztandze i od razu przechodzę po pół minuty do wyciskania francuskiego i tak 3 zestawy bic plus triceps. Czy lepiej pół treningu przeznaczyć na bica i później oddzielnie tri? Albo w ogóle w inne dni robić? Zawsze jak kończę trening to czuję pompę i ostatnie ruchy są już ledwo ledwo więc się chyba nie #!$%@?

Mam do dyspozycji 4 dni treningowe, łamaną sztangę, stopniowaną ławeczkę, hantle i prosty wyciąg no i w #!$%@? motywacji bo zara w podkoszulku będziemy musieli śmigać( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zaczynałem w październiku miałem 89 kilo wagi i 34 w łapie. Teraz ważę 94 i 38 mierzone bez treningu. Cel to 42. Parę lat temu ćwiczyłem 1,5 roku i miałem epizod z koksem to wtedy 42 bez pompy było( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kcal dzienny na oko bo jem prawie ciągle to samo 2800-3000, białko 200 węgle 200 tłuszcz różnie 50-8. Zwiększyłem ostatnio z 2500 bo miałem zastój siłowy
  • 15
@Kiedys_Mialem_Fejm: Moim zdaniem ktoś walący koks powinien wiedzieć z czym to się wiąże, wiedzieć jak trenować, jak jeść. Ty piszesz o tym jakby teść i deka były kreatyną z wyższej półki.

Jasne że możesz pytać, ale jak widzisz większość osób nie będzie traktowało Cię poważnie.

Sposób na łapę? Taki jak na wszystko inne, progressive overload. Wybierz kilka ruchów w skali tygodni i staraj się w nich progressować, na początku liniowo, potem