Wpis z mikrobloga

Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
Na to ja - Uuuuu, dobry pomysł, taki w sam raz na mój brak pieniędzy. Wyczerpię limit bezpłatnej promocji na wszystkich liczących się platformach.

Wykop też jest takim portalem. Moje narzędzie? #rozdajo . Nic tak bardzo nie smakuje, jak darmoszka. Też lubię darmoszki. I wiecie, co też lubię? Dobre #logo .Tak się składa, że jestem grafik dizajnerem. I sobie takie logo fajne sam zaprojektowałem, za darmo. A może ty byś chciał mieć ciekawe i użyteczne logo? Może prowadzisz jakąś firmę? Albo chcesz coś rozkręcić, a logo mogłoby dać w jakiś sposób inspirację, kopa do przodu? A może po prostu jesteś wykopkiem co chciałby logo dla swojego konta, bo czemu w sumie nie?

To dobrze trafiłeś! Zaplusuj ten wpis i opisz w komentarzu, czym się zajmujesz albo masz zamiar się zająć, albo też zmyśl coś. Jutro wieczorem wybiorę przez mirkorandom zwycięzcę, następnie zaprojektuję logo i opublikuję pod tagiem #logozaplusa efekty mojej pracy.

Tymczasem wrzucam linka do mojego konta na fiverr, gdzie już teraz możesz w promocyjnej cenie dla mirków i mirabelek zamówić u mnie logo: https://www.fiverr.com/robert_karwat/design-a-logo-for-wykop-users-on-10-percent-discount instagram: https://www.instagram.com/ydesign_robert_karwat/

#design #logo #cebuladeals #fiverr i otwieram tag #logozaplusa gdzie będę organizował takie akcje
robka1996 - Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
N...

źródło: comment_1616497622TAW6vQ43otSK9u7jGmHJco.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • 0
@KariBu7 Życzę ci dużo sukcesów z tym co robisz, ale równocześnie nie dziwię się twoim cenom. Twoje projekty są na poziomie moim zdaniem "tak sobie". Niemniej jednak rozwijaj się. Osobiście się tym jeszcze nie pochwaliłem, ale byłem na praktykach w jednej z najbardziej rozpoznawalnych agencji reklamowych na świecie. VMLY&R we Wiedniu. A nie przyjmują tam każdego. To nie fabryka, a małe zespoły, projektujące identyfikacje wizualne i strategie marketingowe dla banków, największych organizacji
  • Odpowiedz
@robka1996: odniosłem się do tego co widze na fiverze i insta, nie ma tam tego dużo i uważam że w porównaniu do tego co można znaleźć na tej stronie cena od 80 euro w góre to bardzo dużo. Mógłbyś pokazać coś więcej bo według mnie twierdząc że moje prace są na niskim poziomie samemu patrząc na linki które podałeś nie widze jakiegoś skoku jakościowego oprócz tego że faktycznie więcej działasz z
  • Odpowiedz
Tak, wykonałem jedno zlecenie na platformie fiverr. Pracowałem do tej pory z poleceń. Ale patrząc na to, w jaką stronę rozwija się świat, stwierdzam, że warto stworzyć sobie nazwisko w internecie. Celebryci zyskują coraz to więcej władzy dzięki mocy algorytmów, które już dawno nauczyły się, co człowieka zatrzymuje na serwisie takim czy innym.
  • Odpowiedz
@robka1996: Zawsze dobrze jest się rozwijać w internecie, co do wcześniejszego komentarza nie miałem zamiaru Cie niczym urazić, tak jak sam powiedziałeś gusta i guściki. Powodzenia i wszystkiego najlepszego! ʕʔ
  • Odpowiedz
@aczikibom: W tej chwili wykonuję zlecenie dla gościa z Australii, co sklep internetowy prowadzi. Najgorsze, że trudno nam się zgadać. A że na fiverr nie mam jeszcze rankingu, to pracuję po nocach, byle klient był zadowolony, a ranking nabity. Szkoda, że nie da się ustawić wyłączności na jakiś obszar długości geograficznej.
  • Odpowiedz