Wpis z mikrobloga

Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
Na to ja - Uuuuu, dobry pomysł, taki w sam raz na mój brak pieniędzy. Wyczerpię limit bezpłatnej promocji na wszystkich liczących się platformach.

Wykop też jest takim portalem. Moje narzędzie? #rozdajo . Nic tak bardzo nie smakuje, jak darmoszka. Też lubię darmoszki. I wiecie, co też lubię? Dobre #logo .Tak się składa, że jestem grafik dizajnerem. I sobie takie logo fajne sam zaprojektowałem, za darmo. A może ty byś chciał mieć ciekawe i użyteczne logo? Może prowadzisz jakąś firmę? Albo chcesz coś rozkręcić, a logo mogłoby dać w jakiś sposób inspirację, kopa do przodu? A może po prostu jesteś wykopkiem co chciałby logo dla swojego konta, bo czemu w sumie nie?

To dobrze trafiłeś! Zaplusuj ten wpis i opisz w komentarzu, czym się zajmujesz albo masz zamiar się zająć, albo też zmyśl coś. Jutro wieczorem wybiorę przez mirkorandom zwycięzcę, następnie zaprojektuję logo i opublikuję pod tagiem #logozaplusa efekty mojej pracy.

Tymczasem wrzucam linka do mojego konta na fiverr, gdzie już teraz możesz w promocyjnej cenie dla mirków i mirabelek zamówić u mnie logo: https://www.fiverr.com/robert_karwat/design-a-logo-for-wykop-users-on-10-percent-discount instagram: https://www.instagram.com/ydesign_robert_karwat/

#design #logo #cebuladeals #fiverr i otwieram tag #logozaplusa gdzie będę organizował takie akcje
robka1996 - Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
N...

źródło: comment_1616497622TAW6vQ43otSK9u7jGmHJco.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@robka1996: mam sklep internetowy, interesowałoby mnie logo z jakimś jabłkiem. Więcej szczegółów jak i nazwę samej domeny bym podał po losowaniu bo nie chciałbym być jakkolwiek powiązany przez to z moim kontem na wypoku.
  • Odpowiedz
Sory Miras ale patrząc bo tym jakie ceny dałeś jako początkujący grafik to porwałeś się z motyką na słońce. Nie projektujesz jakichś super logotypów, nie masz bogatego portfolio, w tak przesyconej branży jeżeli wystartujesz z takimi cenami to będzie Ci bardzo ciężko
  • Odpowiedz
Robię filmy i powoli zabieram się za założenie profilów w socialach, wiec się rozglądam powoli nawet za kims, kto takie logo by mi zrobił
  • Odpowiedz
  • 0
@KariBu7 Dziękuję za komentarz. Powiem tak. Każdy ma inne ceny i strategie. Nie uważam, że moje ceny są zawyżone. Wręcz odwrotnie. Próbuję nimi zachęcić nowych klientów do współpracy, jako "promocja dla nowych klientów". Ludzie są zadowoleni z moich prac i współpracują ze mną na stałe. Potem ceny podwyższam. I klienci wiedzą, że warto. To, ile praca kreatywna jest warta, zależy od nas i od klientów. Ile czasu na to poświęcam? Dużo i
  • Odpowiedz
@robka1996: Patrząc na nick jesteśmy w tym samym wieku. Tak, pracowałem 3 lata w agencji reklamowej, niedawno z dziewczyną przeprowadziliśmy się do innego miasta z uwagi na jej studia i niestety przez covid ciężko teraz z pracą i próbuję działać na własną rękę co też średnio idzie właśnie przez super grafików który działają na szablonach itp itd kasując za logotypy, banery miniaturki itp dosłownie po parę złotych. Ciężko spotykam się z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szafraniarz: no i właśnie to jest problem z fiverrem, ludzie się napatrzą na te hinduskie ceny i potem zderzenie z rzeczywistością jak porządny freelencer się zaczyna od 500 usd a jakiś bardziej premium nawet 3,4,5 tys usd. btw ostatnio fiverr miał rebranding, skoro są tacy super to czemu na swojej platformie kogoś nie znaleźli tylko do agencji za kilkakrotnie więcej
  • Odpowiedz