Wpis z mikrobloga

Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
Na to ja - Uuuuu, dobry pomysł, taki w sam raz na mój brak pieniędzy. Wyczerpię limit bezpłatnej promocji na wszystkich liczących się platformach.

Wykop też jest takim portalem. Moje narzędzie? #rozdajo . Nic tak bardzo nie smakuje, jak darmoszka. Też lubię darmoszki. I wiecie, co też lubię? Dobre #logo .Tak się składa, że jestem grafik dizajnerem. I sobie takie logo fajne sam zaprojektowałem, za darmo. A może ty byś chciał mieć ciekawe i użyteczne logo? Może prowadzisz jakąś firmę? Albo chcesz coś rozkręcić, a logo mogłoby dać w jakiś sposób inspirację, kopa do przodu? A może po prostu jesteś wykopkiem co chciałby logo dla swojego konta, bo czemu w sumie nie?

To dobrze trafiłeś! Zaplusuj ten wpis i opisz w komentarzu, czym się zajmujesz albo masz zamiar się zająć, albo też zmyśl coś. Jutro wieczorem wybiorę przez mirkorandom zwycięzcę, następnie zaprojektuję logo i opublikuję pod tagiem #logozaplusa efekty mojej pracy.

Tymczasem wrzucam linka do mojego konta na fiverr, gdzie już teraz możesz w promocyjnej cenie dla mirków i mirabelek zamówić u mnie logo: https://www.fiverr.com/robert_karwat/design-a-logo-for-wykop-users-on-10-percent-discount instagram: https://www.instagram.com/ydesign_robert_karwat/

#design #logo #cebuladeals #fiverr i otwieram tag #logozaplusa gdzie będę organizował takie akcje
robka1996 - Dziewczyna mi powiedziała - robka1996, wstrzymaj się z płatną reklamą!
N...

źródło: comment_1616497622TAW6vQ43otSK9u7jGmHJco.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: korzystałeś z gotowych rozwiązań? Dobra robota jak na 3 minuty. Swoją drogą polecam je każdemu, komu nie zależy na czymś profesjonalnym, a jednak jakieś logo chce mieć. Coś zostaje w kieszeni.

Pytanie, jak poważnie traktujemy naszą pracę i prezencję. Na logo można wydać 5 dolarów na fiverr u hindusa, a można też zatrudnić profesjonalną agencję reklamową, gdzie nie ma górnej granicy cenowej. Na logo Pepsi poszły miliony, a i tak
  • Odpowiedz