Wpis z mikrobloga

Są tu ludzie szukający pracy/zleceń na budowie w north west england?
Ja szukam brukarzy, ale jestem w bliskiej wspópracy z innymi branżami 'działając wspólnie i w porozumieniu' :))
Szukamy ludzi z różnych branż, więc jeśli masz już firmę np w Polsce i chcesz spróbować tu, to zapraszam, roboty tyle, że nie przerobisz.
A może masz firmę w UK, ale zdobywanie klientów/pracowników jest problemem?
Oczywiście szukam ludzi znających się na robocie, chcących price worku za dobrą kase, samodzielnych. Aczkolwiek jeśli chcesz coś zmienić w życiu, masz chęci do nauki i ciężkiej pracy to też napisz, coś się znajdzie dla każdego...
Zamysł jest taki, że polscy (chociaż jest już też litewski) podwykonawcy otrzymują od firmy matki zlecenia, sprzęt, tańszy materiał, pomoc prawną, pacowników.
Do tego działając w grupie można wymieniać się wiedzą, czy pracownikami, realizować większe zlecenia, a później również inwestycje.
Plany są ambitne, chęci ogromne, potrzeba ludzi. Przyświeca nam myśl, że nie tylko Pakistańczy potrafią się jednoczyć i działać w grupie, a my Słowianie też możemy razem się wspierać.
#uk #budowlanka #damprace
  • 5
@petugh: Man/Liverpool, stawka za co? Nie chce brzmieć jak janusz, ale zarobki zależą od umiejętności... Jak ktoś ułoży 20m kostki w dzień to 400f zarobi, jak przyjdzie jeździć taczką i przyuczać się to dostanie 80-100, jak ktoś ma firmę stolarską i szuka zleceń to zarobi tyle ile zrobi, ale jak pisałem szukam raczej kompletnych firm i ekip, które chcą zleceń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azurro: Mąż jest samozatrudniony i pracuje głównie sam, czasem z pomocnikami. Głównie zajmuje się całą wykończeniówka. Sam robi też hydraulike i elektrykę ale papierów na to nie ma. Tyle że on wlasnie szuka ekipy do pracy, bo ciężko mu znaleźć dobrych ludzi do współpracy którym nie musi mówić co mają robić