Wpis z mikrobloga

Po 30 minutach egzamin niezaliczony wedle widzimisię Pana egzaminatora.
Nie wymusiłem pierwszeństwa, nie zajechałem nikomu drogi. "Ale to niewłaściwe zachowanie bo słabo się Pan rozglądał na tym skrzyżowaniu". Serio?! Nie dość, że patrzyłem to jeszcze nic tamtędy nie jechało. Co, mam za każdym razem machać łbem jak osioł na wyszystkie strony? Na dodatek egzaminator niemiły, pospieszał mnie z włączeniem się od ruchu "na co Pan czeka?!" jak nie można było wyjechać bo samochody jechały. Na koniec darł mordę że nie powinienem się stresować.
Takie hamstwo oczywiście w WORD #szczecin . Słyszałem, że uwalają kandydatów na siłę ale nie myślałem, że jest aż tak źle.
#prawojazdy
  • 83
To jest patologia ale w końcu czego oczekować od urzędników państwowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stettiner22: z jednej strony tak, ale z drugiej strony z perspektywy czasu trochę rozumiem to podejście - za kółkiem powinieneś być opanowany, nawet jeśli wszystko dookoła działa Ci na nerwy. Oczywiście pomiędzy przywalaniem się by sprawdzić jak się zachowasz, a celowym uwalaniem jest cienka granica i tego drugiego nie pochwalam, no ale
@Stettiner22

@zalogowany_jako: Raczej nie bo nawet jak będzie moja racja to będę czekał 45 dni na następny egzamin a szkoda mi czasu.


Zakładam, że zapisałeś się już na nowy termin. Pisz odwołanie, a jak dostaniesz odpowiedź popierającą Twoje racje, wysyłasz pismo, że już się zapisałeś na kolejny termin i go opłaciłeś i prosisz o zwrot na konto XYZ.

Ja tak zrobiłem i dzięki temu po kilku dniach od pierwszego egzaminu miałem
Co, mam za każdym razem machać łbem jak osioł na wyszystkie strony?


@Stettiner22: na egzaminie jak najbardziej, nawet polecam mowic wszystko co robisz tj. 'teraz rozgladam sie czy nic nie jedzie', wtedy nicz nie mogo
btw egzaminator moze sobie #!$%@? co tam chce, ty mozesz miec na niego calkowicie wywalone, sluchaj tylko komend i tyle
Prawda jest taka, ze na egzaimnie musisz wszystko bardzo uwypuklac by miec pewnosc, ze egzaminator mogl wszystko zauwazyc. Skad ma miec pewnosc ze zerknales w kazda strone, jesli ruszasz tylko galkami ocznymi? Uwazam, ze to wina instruktora, z ktorym miales jazdy. Powinien Ci powtarzac jak mantre, ze kazda czynnosc ktora wykonujesz, musisz robic na pokaz przed egzaminatorem. Nawet jak lusterka masz elegancko ustawione na starcie, to musisz albo powiedziec ze lusterka ustawione,
@Stettiner22: Nic teatralnie nie trzeba robić. Po prostu się rozejrzeć i dobrze decydować.
Odpowiedzią na różne takie zaczepki jest to, że dostosowujesz prędkość czy sposób jazdy do warunków drogowych.
Jak masz wątpliwości zgłoś skargę, są kamery wszystko widać, można analizować i możesz mieć powtórzony egzamin.
Niektórzy egzaminatorzy robią takie stres testy, sam tak miałem. Od razu o coś się przypieprzył i to z mordą i wtedy całkiem wyluzowałem bo powiedziałem sobie,