Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mnie naszła taka myśl, że zazdroszczę wszystkim tym młodym, których rodzice wspierali finansowo. Jak widzę, że kolejni znajomi dostali mieszkanie od rodziców lub jakiś fajny samochód to mi smutno. Ja na wszystko muszę pracować sama, a o mieszkaniu to pewnie będę mogła co najwyżej pomarzyć przez kolejne lata ()
#gownowpis #zazdrosc #smutnaniedziela #marzenia
  • 52
@Bialy_zeszycik: Dostałem peugeota 405 za 2k w 2007r(skrzynia biegów do wymiany) i wykształcenie(ojciec i podatnicy sponsorowali moją edukacje i mieszkanie w akademiku przez 5 lat), pracę zacząłem od razu po studiach w zawodzie i teraz zarabiam ponad 2x średnią krajową (ale nie w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)). A pochodzę z miejscowości kilka km od białoruskiej granicy ¯\_(ツ)_/¯ W sumie moja córka będzie miała jeszcze lżej (
@Bialy_zeszycik: ja też pracuje z z niebieskim na wsyztsko
I chyba jestem wdzięczna losowi, że pochodzimy z rodzin, które nie są w stanie nam pomóc finansowo
I wiesz co w tym wszystkim jest najlepsze - zawsze mogę wyprosić teściowa bo to moje mieszkanie i mój kredyt
Nikomu nie muszę być wdzięczna i pokazywać jak to go super "kocham" bo coś mi dał
I czuje w sobie coś co motywuje do dalszego