Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam pytanie czy ktoś wie jak podłączyć sterownik centralnego zamka do VW Golf 4 rocznik 2001, centralny mam tylko z kluczyka, i szyby elektryczne. Moja wiedza kończy się na tym że trzeba rozebrać bok drzwi od strony kierowcy i wpiąć się w kable i na tym koniec mojej wiedzy ;) Najważniejsze aby z pilota się zamykały i otwierały drzwi, nie musi być podłączone pod światła ( ale fajnie jak by było wszystko zrobione ) . Macie może jakiś link do strony albo do filmiku tutorialu jak to samemu zrobić? bo niby coś tam znalazłem ale jakieś filmiki angielskie albo ruskie, albo bym był wdzięczny aby ktoś napisał w skrócie jak to zrobić. Sterownik bym zamówił na allegro za ok 80zł
#golf , #volkswagen, #motoryzacja , #samochody
  • 2
@robertoos188: Do sterownika jest dołączona instrukcja i ogólne schematy. Sam będziesz musiał znaleźć które przewody w drzwiach sterują zamkiem. Prawdopodobnie nie będziesz musiał nawet rozbierać drzwi bo w golfie 4 chyba wszystkie przewody schodzą do kabiny (wiec będą za wykładzina po lewej od popedałować). Tak samo jak przewody od kierunkowskazów.