Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley: Życzę Ci aby tak zostało i to na prawdę były dobre przyjaciółki... koleżanka miała przez 15 lat przyjaciółkę najlepszą wszystko razem itd i nie wiedziała że jest z kimś fałszywym nie wiedziała nawet wielu faktów z jej życia które ukrywała i prezentowała się przed nią na spoko osobę, zupełnie inną niż jest w rzeczywistości, wyszło to po 15 latach.

Brakuje mi w pewnym stopniu tej koleżanki tak swoją drogą, bo
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedys zapoznałem sie z pewnym typem i widać było, że poszukuje znajomych ale skończyłem tą znajomość, kiedy po prawie 3 tygodniach zapytał mnie o fantazje erotyczne...
  • Odpowiedz
jesteś kobietą to faceci sami zagadują


@perrod: Zdecydowanie rzadziej niż wam się wydaje. Zresztą moim zdaniem łatwiej jak jesteś stroną aktywną, wybierasz sobie z kim chcesz pogadać, możesz się przygotować, wymyślić o czym chcesz pogadać itp. Jak jesteś osobą zagadywaną, to nie masz szansy się przygotować psychicznie, więc dla nieśmiałych osób to spory stres, często się przez to powie coś głupiego, a potem żałujesz. Ja jak jestem sama, to z dwojga
  • Odpowiedz
skąd się bierze przyjaciół gdy ma się powyżej 30 lat ?


@r5678: Głównie praca, często kółka zainteresowań typu lokalne kluby sportowe itp.
  • Odpowiedz
@r5678: @jarecki395: gry lub wykop. Teoretycznie mozna jeszcze probowac z ludzmi z pracy jak sa przed 30ka, ale tacy sa czesto niestali lub dwulicowi, dlatego inni aspoleczniacy (nie myli z antyspolecznymi toksykami) sa najlepszymi partiami pod tym wzgledem. Grunt to znalezc i podtrzymywac znajomosc z kims, z kim warto - wielu przegrywow to skonczeni egocentrycy lub lenie, a z takimi nigdy trwalszej znajomosci nie zbudujesz.

Bo tajemnica poliszynela polega na
  • Odpowiedz