Wpis z mikrobloga

Najgorszy uczuć po zerwaniu to nie ten zaraz po, lecz ten który dopada nas po kilku miesiącach / latach beztroskiej, samotnej wolności. Jedna część ciebie przyzwyczaiła się do obecnego stanu rzeczy i boi zaczynać wszystkiego od nowa, podczas gdy druga jest zirytowana i pragnie znów mieć motyle w brzuchu.

Właśnie, wszystko od nowa... odkrywanie kart przed nową osobą z kompletnie nowym charakterem, przyzwyczajeniami, reakcjami, fantazjami. Miałeś dom a wracasz do wylewania fundamentów.

#zwiazki #feels #introwertycy #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #samotnosc
L3gion - Najgorszy uczuć po zerwaniu to nie ten zaraz po, lecz ten który dopada nas p...

źródło: comment_1614541770j5OesTDYIjEshST98bzyEF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Właśnie, wszystko od nowa... odkrywanie kart przed nową osobą z kompletnie nowym charakterem, przyzwyczajeniami, reakcjami, fantazjami. Miałeś dom a wracasz do wylewania fundamentów.


@L3gion: dla mnie np powoli staje sie to męczące, po prostu, mam dość angażowania się bo w przypadku gdy nie wyjdzie, mam ogromne wyrzuty sumienia straconego czasu, czasu... ktory moglbym spędzić dużo efektywniej.
  • Odpowiedz
Jedna część ciebie przyzwyczaiła się do obecnego stanu rzeczy i boi zaczynać wszystkiego od nowa, podczas gdy druga jest zirytowana i pragnie znów mieć motyle w brzuchu.


@L3gion: samotność jest okrutna, dlatego jesli będziesz miał okazję, to pewnie i tak pociągnie Cię w stronę szansy na love.
  • Odpowiedz
wystarczy miec #!$%@?


@kinesin1000: Wystarczy pobiegać. Dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł...

Najgorszy bo mam specyficzny charakter, potrzebuje dużo czasu na przyzwyczajenie się i zaufanie. Każda nieudana próba zajebiście mnie męczy.


@L3gion: Doskonale wiem, co czujesz, Mirku.
  • Odpowiedz