Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam trochę wstydliwe pytanie z pogranicza randek, relacji damsko-męskich oraz zasad dobrego wychowania i kultury osobistej. Wiem, że brzmi dziwnie, ale dokładnie tak jest. Lubię sobie randkować przez internet, głównie przez Tindera, Badoo, ale też w innych miejscach. W ciągu tygodnia udaje mi się spotkać z 2-3 kobietami, głównie na jakiś zapoznawczy spacer bo wiadomo, że kawiarnie są raczej nieczynne. Na swoich profilach mam zaznaczone, że nie interesuje mnie stały związek tylko luźne relacje. I tak rzeczywiście jest. Mój sposób jest więc taki, że po krótkiej wymianie wiadomości proponuję spotkanie, godzinę pospacerujemy, porozmawiamy, poznamy się i tyle. Parę godzin po spotkaniu lub następnego dnia piszę do takiej dziewczyny, że było mi bardzo miło, dziękuję i chciałbym ją następnym razem zaprosić do siebie na kolecję ze śniadaniem, albo na miły wieczór, ewentualnie możemy się spotkać u niej. Tylko jakieś 10% tych dziewczyn się godzi na to (co i tak jest spoko, bo wychodzę na swoje), część pisze wprost, że nie jest zainteresowana i to też spoko, bo w końcu to ich decyzja, ale niestety część zaczyna mnie atakować, że to co robię jest niegrzeczne, niekulturalne i niestosowne. Na co dzień przywiązuję dużą wagę do dobrych manier, więc jest mi przykro czytać coś takiego. Dlatego pytam Was tutaj anonimowo, czy Waszym zdaniem faktycznie postępuję niekulturalnie? Czy moje zachowanie odbieracie jako niegrzeczne? Mnie się wydaje, że jest zdecydowanie w porządku i mieści się w kanonie znajomości internetowych. Będę bardzo wdzięczny za szczere opinie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #kultura #savoirvivre #uwodzenie #randki #randkujzwykopem #seks #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603b6ee4ada392000b1867b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
@LilPeep: @naltus: Obaj macie jakiś dziwny współczesny rodzaj upośledzenia przejawiający się przekonaniem, że kobiety są tylko do ruchania. O normalnych, zdrowych związkach żaden z Was nie słyszał? Brzydzę się facetem, który w poniedziałek śpi z jedną, w środę z drugą, a w sobotę umawia się na "seks bez zobowiązań" z trzecią - rzecz jasna nie zdającą sobie sprawy z istnienia pozostałych dwóch, a poprzez gierki takie jak Wasze liczącą na