Wpis z mikrobloga

@pitersi: Potrzebne źródło. W artykule Wikipedii "Globalne ocieplenie":

Dekadowe prognozy klimatu przygotowane w 2019 roku przez Światową Organizację Meteorologiczną wskazują, że średnioroczna globalna temperatura w okresie 2020-2024 będzie najprawdopodobniej mieścić się w zakresie 0,91–1,59 °C ponad poziomem przedindustrialnym, reprezentowanym przez wielolecie 1850-1900[7].


Jak dla mnie to 1 stopień to około 100lat.
Klimat się zawsze zmieniał .Teraz wychodzimy z epoki lodowcowej więc o jakie globalne ocieplenie chodzi?


@doniczkanawykopie: słuchaj, mam bardzo wazne pytanie, bo zawsze mnie to fascynuje w takich ludziach. Jak do tego doszedłeś, co jest źródłem tej bzdury? Coś kiedyś usłyszałeś i założyłeś, że tak jest bo ci pasuje? Czy zgłebiałeś jakoś temat? Czy nie przychodzi ci czasem do głowy myśl, że coś jest nie tak, że sprzeciwiasz się konsensusowi naukowemu,
Wykresów masz od zaje*ania. Cokolwiek sobie wymarzysz "Solar activity cykles"

Google Cię gorąco zaprasza


@facetwsieci: Okay! W takim razie wygooglowalam za ciebie, a teraz proszę wytłumacz mi jeszcze raz jak twoja wcześniejszą mądrość odnosi się do większego przedziału czasu na wykresie, z naniesiona średnia temperatura dla porownania tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1614190078ZXrYtFFU6xVxdPHwEymhJy.jpg
@Tom_Ja: Rozumiem jakby to była propaganda jakichś koncernów, ale zwykłe szaraczki powielające takie denialistyczne szurstwo nt. globalnego ocieplenia to już bardziej smutne niż śmieszne ()
Okay! W takim razie wygooglowalam za ciebie, a teraz proszę wytłumacz mi jeszcze raz jak twoja wcześniejszą mądrość odnosi się do większego przedziału czasu na wykresie, z naniesiona średnia temperatura dla porownania tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PannaYa: Ale patrz jakie to jest bezrozumne.

- za ocieplenie klimatu odpowiada aktywność słoneczna.
- ale klimat się ociepla, a aktywność słoneczna spada.
- SPISEG!

Równie dobrze można napisać,