Wpis z mikrobloga

  • 445
@Pieczarka:
Pod koniec kariery GG było już tak przewalone reklamami, że nie dało się tego używać. Ostatnia dobra wersja to 6.X, na screenie. Pamiętam, że w liceum i na studiach używałem już AQQ, bo obsługiwało zarówno jabbera jak i zamknięty protokół gg.
smk666 - @Pieczarka: 
Pod koniec kariery GG było już tak przewalone reklamami, że nie...

źródło: gadu-gadu-6-1

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wykorzystali potencjału jak był w peaku.


@EnderWiggin:
Moim zdaniem największym błędem projektowym było przydzielanie użytkownikom numerów, które po pewnym czasie nieużywania były resetowane i wracały do "puli" zamiast osobistych kont użytkownika. Żaden ze znajomych już lata temu nie mógł się zalogować na swoje konto.
  • Odpowiedz
@smk666: ja swojego czasu korzystałem z Mirandy, też fajny komunikator był.

Dziewczyna korzystała z oryginalnego klienta, tylko pukałem się w głowe że jak niby można tego gówna używać? Ale nie zmuszałem do zmiany.
  • Odpowiedz
  • 35
@Pieczarka gg to był sztos, ale z czasem na mojej liście było coraz wiecej czerwonych sloneczek... wszyscy przechodzili na fb.... :( ten sam los spotkal fora dyskusyjne phpbb by przemo, jeszcze pare funkcjonuje ale to juz białe kruki.
  • Odpowiedz
  • 5
@oczyazjaty @xyz_xyz: To chyba była właśnie kombinacja przekombinowanych prób zarobienia na coraz dziwniejsze sposoby i wtłaczanie coraz większej ilości zbędnych funkcji, w połączeniu z dopiero trendującym FB i Messengerem - dokładnie to samo teraz już dzieje się z FB i Messengerem właśnie
  • Odpowiedz
  • 5
@Meserole: Wiem, sam siedzę w Hiszpanii i podstawowym źródłem kontaktu jest WhatsApp - niemal każdy posiadacz telefonu go ma, Instargram jest raczej substytutem FB (jako komunikator jest IMO tragiczny).
  • Odpowiedz