Wpis z mikrobloga

jaki silnik w velu? Choruje na to auto

@hej_man: 2.0 dCi, 2009 rok. Kanapowóz do długich podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam fabryczne radio z MP3, zestaw Bluetooth do telefonu, 8 poduszek, rolety w tylnych drzwiach i na półce z tyłu...
Co mi więcej trzeba?

to jeszcze poszukaj sobie aktywnego tempomatu.

@ksiak: To ja się cieszę jak znajdę część karoseryjną pod kolor a ty mi z
źródło: comment_16135942339DtXtMBNm0XmFykd3Ie7j2.jpg
Co mi więcej trzeba?


@Dawkins_Wszechwiedzacy: sprawnej elektryki (σ ͜ʖσ) Chociaż to już ostatni wypust Vela więc tam lepiej powinno być. Ale ja bym chciał w nim np nowszą nawigację. Sam samochód jest oczywiście niesamowicie wygodny.
sprawnej elektryki (σ ͜ʖσ) Chociaż to już ostatni wypust Vela więc tam lepiej powinno być.


@ksiak: Wiesz co u mnie z elektryki nie działa? 1 z 3 gniazd zapalniczek. To wszystko.
Velki produkowano do listopada 2009, a mój jest z czerwca 2009.

Ale ja bym chciał w nim np nowszą nawigację.

To fakt. Chociaż mi nie przeszkadza jako ekran do ustawień, muzyki itd.
Są za to ludzie, którzy wstawiają tam jakieś cuda typu ekrany tabletowe itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dawkins_Wszechwiedzacy: ale to jest już niezłe rzeźbienie.

Wiesz co u mnie z elektryki nie działa?


@Dawkins_Wszechwiedzacy: tam było jeszcze trochę więcej innych rzeczy jak pamiętam, na przykład TPMS to było to ułomne rozwiązanie z LII, pada tak samo często czy nie masz?
Karty HF takie jak w LII czyli
@POKEMON1 To jest najśmieszniejsze, gość w pracy, który się śmiał z mojego Merca niedawno robił za 5k całą głowice w swoim audi xD

@wypokowytrol Prawy tył czujnik ABS.

@Palladyn400 W tym roku ma być dużo fajnych modeli Mercedesa ogółem( ͡º ͜ʖ͡º)

@mahalladamnit Coś od przepływu spalin i generalnie to mam od 2 tygodni tej zimy lekkie przedmuchy na wydechach więc będzie to robione jak się wiosna zacznie
tam było jeszcze trochę więcej innych rzeczy jak pamiętam, na przykład TPMS to było to ułomne rozwiązanie z LII, pada tak samo często czy nie masz?

Karty HF takie jak w LII czyli te miękkie.

Ehh przygarnął bym takiego Vela ale to już za stary samochód, szkoda wielka.


@ksiak: No mi wszystko poza tym działa. TPMS w komputerze wyłączyłem, chociaż działało, bo mam jeden komplet felg bez czujników i wywala mi