Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
@01ab: @01ab: Ja jestem wysoki a morda przeciętna, co masz to możesz mje dać, a obiecuję że spożytkuję należycie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nielubiemusztardy: XD. --> Ja lubię, mozemy się zgadać i wyjść na piwo, mordo.

@FAQGAG: I wszystko jasne. 99% Facetów to jednak nieudacznicy bez ambicji. Jesteśmy nimi bo nie zarabiamy dużych pieniedzy, nie zajmujemy wysokich stanowisk (a nawet jakichkolwiek) i nie mamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Agatk: a może to Ty jesteś niezaradna życiowo? Dlaczego nie masz samochodu albo mieszkania na kredyt? Podstawy potrzebne w życiu to jedzenie i dach nad głową, a nie samochód, czy aparat fotograficzny? Co w tym złego, że mieszka z rodzicami? A może mówiąc nie stać mnie, chodzi o to, że nie może pozwolić sobie na takie przyjemności, bo to woli odłożyć. Ehhh
Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt?


O jasny #!$%@?. Najlepsze, że to nie bait bo ta "aparatka" już nie raz zabłysnęła na mirko swoim intelektem XD

Oczywiście, że są, ale dawno zajęci. Druga sprawa to nie wiem jak można planować życie pod partnera którego się jeszcze nie ma. Już widzę jak ogarnięty facet szuka
@Agatk: 108 komentarzy ale odpiszę a co mi tam xd
28 lat na karku ale nie randkowałem ostatnio więc to nie Ja :P
Zarobki w państwowej firmie 2700-2900. Mogę iść wynajmować mieszkanie ale po co? By kisić się samemu? Już teraz budżet napięty jak plandeka od żuka na swoje sprawy a co dopiero jakbym miał sam to ogarniać ;P? Znajdzie się różowa, to można myśleć o wynajmie samemu to bez sensu.
@Agatk: Z mojej perspektywy jak jest fajna dziewczyna to moze być nawet bezdomna, bez wykształcenia i pracy. Wiem że to raczej się wyklucza ale jakby taka była to nie miałbym z tym problemu :P
Ważne jest jakim kto jest człowiekiem a nie ile zarabia, gdzie pracuje itd. To tylko $.
Chyba że głównym Twoim celem jest życie na mega poziomie i gonienie króliczka :D
Po prostu to dla mnie abstrakcyjne że