Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
@Agatk Prawda jest taka że co bardziej ogarnięci są po prostu pozajmowani. Jak to w tym zarciku-faceci są jak kible, albo zajęci albo zastanie.

Statystycznie jednak jeśli ktoś koło 30stki jest sam to często jest coś na rzeczy. Wręcz chyba więcej się dowiesz właśnie w spotkaniach face to face. Online dużo można ukryć.
@Agatk: Co do auta rozumiem argumenty, ale według mnie trochę za nisko ustawiłaś granice wieku 25-35 lat. Dużo ludzi w wieku 25 lat dopiero co skończyła studia i rozpoczyna swoją karierę. W naszym kraju niewiele osób ma tyle szczęścia i zaczyna zbierać doświadczenie u Januszów za max. 3k netto. Po zdobyciu doświadczenia zmieniają robotę na lepszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agatk Dodam jeszcze żebyś planowała sobie życie pod siebie a nie pod nieistniejącego partnera. Kup to mieszkanie z zapasem miejsca jakby ktoś się trafił a do tego czasu wynajem wolnego miejsca i będzie się kręcić. A jak nie mieszkanie to odkładanie i ewentualne inwestowanie.

Mam wrażenie że różowe nie umieją planować życia bez partnera i są zafiksowane na związek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Agatk: W temacie aparatu to fakt muszę się zgodzic bo zawsze na raty można kupić. Z twojego wpisu to wybrzmiało że dla ciebie facet bez mieszkania i auta to ciapa a jest różnica między facet bez mieszkania auta i ambicji vs facet bez mieszkania auta z ambicją by mieć mieszkanie. Sam przy wyborze partnerki kieruje się jej ambicją ale też tym jaki ma charakter. Tu się zgodzę że jednak sam bym
@juma777: Bo za najlepsze partie na studiach uznaje się zazwyczaj tych najprzystojniejszych facetów i najładniejsze laski oraz tych których rodzice śmierdzą groszem. To czy jesteś inteligentny, charakterny, jakie masz zainteresowania gów'no kogo obchodzi jeśli nie jesteś wysportowanym przystojniakiem 180 cm wzrostu ani długonogą zgrabną Julką, i nie masz własnego mieszkania i samochodu. Fakt że jakieś tam przeciętniaki-brzydaki dobierają się na zasadzie: zwiążę się z nim/ nią bo i tak żadna/żaden mnie
Wy się dziwicie, że faceci mają kompleksy i wieszają się co parę minut w tym kraju. Właśnie przez takie pipy xDD
Przyjdzie oświecona i ogarnięta WIELKA PANI i będzie wam mówić, czy jesteście życiowo zaradni, czy nie albo – co gorsza – ambitni xDD Sama gówno osiągnęła a stawia jeszcze jakieś wymagania. Jak to nie jest bait to mnie obudźcie.

Jeszcze jej tłumaczą ludzie z rigczem w tym wpisie a ta arogantka