Wpis z mikrobloga

Miruny, jako, że semestr chyli się ku końcowi, sesja niedługo. Stwierdziłem, że jak już pozaliczam wszystko, to kupię sobie jakiś fotel biurowy/gamingowy. No taki mega wygodny, żeby można było siedzieć przed kompem i tyrać czy to w elearning, czy w końcu po roku od kupna kompa w coś pograć. Tylko nie wiem co kupić. Nie znam się na tym w ogóle, mam teraz jakiś biurowy zwykły. Budżet to pewnie ok 700 pln, Raty allegro 0% te sprawy. Możecie polecić coś co się sprawdzi w tej cenie, bądź może jest coś tańszego a wartego uwagi?
#informatyka #gaming #pc #it #gamedev #praca #pracait #pracazdalna #stubaza #krzeslobiurowe #fotel
  • 9
@gdziemojimbuspiatka: w Twoim przedziale cenowym chyba nie ma ich tak dużo. W biurze mam ergofixa, siedziałem też na futurze 4s a w domu mam coco ws. Ergofix jest trochę większy od coco a futura 4s jest trochę ponad Twój budżet ale wszystkie mogę polecić o ile nie jesteś zbyt wysoki :P
@omgwtflol: Mireczku, polecasz ergofix/coco ws? od kiedy użytkujesz i jakie wrażenia? co byś brał spośród tych dwóch modeli? mam 175 cm wzrostu i myślę nad jakimś modelem od grospol ale słyszałem ze te krzesła są słabe jakościowo ale opinie są różne
@Uczaj: no jak dla mnie oba są spoko w tej cenie. Mi zależało na regulowanych podłokietnikach, jakimś zagłówku i ogólnej estetyce fotela więc do domu wziąłem coco ws. Ergofix jest sporo większy i ma grubsze, wyprofilowane siedzisko, bardzo wygodne. Wiadomo, że w tej cenie brakuje regulacji np. siedziska przód-tył, podparcia odcinka lędźwiowego itd ale mimo wszystko wydaje mi się, że grospole są lepsze od np. ikeowych foteli. Coco mam od, mniej