Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Patrycja89: miałam wyrywane 3 ósemki. Przez tego samego chirurga.
Pierwsza (górna) poszła latwiutko, ale po zdychalam przez tydzień.
Z drugą (dolna) chirurg się męczył prawie godzine. Było to #!$%@? doświadczenie, ale nie bolało. Po było za to w porządku od samego początku.
Trzecia (górna) zarówno w trakcie, jak i po - wszystko ekstra.
Podobno dolne są trudniejsze. I to tez wszystko zależy od tego, jak ten żab jest zatrzymany. Niekoniecznie w
@MyPhilosophy: pojdz z tym co wypadlo do stoamtlloga, ktory wykonywal zabieg. Tylko ta osoba pamieta ivwie co sie dzialo. Pewnie kawalek njepotrzebmych tkanke twardych z zebodolu, ale zawsE lepiej jak Cię zbada ktoś kto zna sparawe
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jokohama jakbyś coś potrzebował wiedzieć to właśnie jestem po ekstrakcji czwartej ósemki, poprzednie trzy wyrywałem koniec listopada początek grudnia. Tak jak napisała @NieMaProblemuKolego - kluczowy jest chirurg. Ja chodzę do tego samego i za każdym razem na koniec dostawałem zastrzyk przeciwbólowy, przeciwzakrzepowy i jeszcze na opuchliznę dzięki czemu byłem opuchnięty tylko z 3-4 godziny po zabiegu. Mój znajomy wyrywał po taniości i przez dwa tygodnie żywił się skyrem i monte bo nie
Witam, dentysta here, wyglada na kawałek zęba, nie powinno tam nic zostać ale też raczej nie ma co sie bać, dopóki to jest swieze to zawsze lepiej tam zajrzec czy przypadkiem nic wiecej nie zostalo, bo mozesz miec problemy z gojeniem