Wpis z mikrobloga

beka z ludzi, którzy wartościują czyjeś zainteresowania :


@Lohengrin: myślisz że wartościuje czyjeś zainteresowania? Mnie po prostu bawi ten mem i moja pasja do oglądania tej serii. To jest taki nasz wewnętrzny mem. Cytuje na głos teksty które padają, mówię PATRZ TERAZ i się jaram jak dziecko.
Podobnie jest w odwrocie kiedy oglądamy jakieś Haj skul musikale. Szanowanie czyiś zainteresowań to też umiejętność radzenia sobie z nimi, jeśli nam się nie
@FormalinK Ja uwielbiam LOTR i całą historię, lubimy nawet z niebieskim oglądać maratony wersji reżyserskiej, tak sceny walki... No faktycznie nie są dla mnie zbyt interesujące.

W dodatku mam fobię przed igłami i innymi ostrymi przedmiotami, więc o ile masową bitwę jeszcze obejrzę, o tyle jak goście się biją i ktoś komuś wbija nóż w rękę to trzeba mnie cudzić ( ͡ ͜ʖ ͡)
samotność


@bloger_klasyczny: nie odczuwam czegoś takiego, uważam wręcz, że moja girl uzupełnia mnie i z rokiem na rok jesteśmy dopasowani coraz lepiej. Trochę jak puzzle, które zupełnie na początku do siebie nie pasowały ale były częścią tej samej układanki. Potem dołączaliśmy do siebie kolejne i kolejne puzzle, a teraz spotykamy się w połowie całej układanki łącząc się ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Każdy lubi co innego. Ja kocham Lotr, moja różowa nie, ale nie mma z tym. Problemu.

I beka z ludzi, którzy wartościują czyjeś zainteresowania : D


@Lohengrin: pełna zgoda Miras