Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fiszermen: zgłaszać na policję jeśli znasz nr rejestracyjny. Jeśli nie znasz to strata czasu. Kumpel tak miał przy starej astrze, wycenili straty na 200zl, odwołał się i dostał 600 bo znalazł ofertę z nowym lusterkiem w tym kolorze a ostatecznie kupił czarne używane na allegro za 50 zł. Też typ się nie zatrzymał, ale zawrócił i go gonił aż typ się zatrzymał, nie miał kamerki.
@Fiszermen słowo przeciwko słowu nic nie zrobisz równie dobrze twoja żona mogła zjechać, jak by to nie była twoja żona to komu być uwierzył. No właśnie.....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiszermen: jak masz kamerę i widać że jechałeś swoim pasem a on zjechał to tylko wtedy masz możliwość coś ugrać (szwagier tak miał), każdy inny przypadek niestety płacisz ze swoich
@Fiszermen: jestem dość swieżo po takiej sytuacji. Gosć miał zwężenie choć nieoznakowane. Ja miałem skarpę i nie moglem nigdzie uciec. Facet za bardzo na środek zjechał i się puknęliśmy. Jemu nic nie było a mi listerko na drogę spadło i się potrzaskało. Po krotkiej wymianie zdań i propozycji telefonu na policję facet uciekł. Od razu pojechałem na komisariat bo mam nagranie i widać tablicę ale nieeeee......sprawa umożona więc elo do widzenia.