Wpis z mikrobloga

#wishpy Dziennik 14 - Redesign

Hej, witajcie po dłuższej przerwie. Wiele się wydarzyło z aplikacją w międzyczasie.

Mianowicie, doszedłem do wniosku, że popularny model MVP, czyli budowa apki, z minimalna funkcjonalnością nie ma sensu w aktualnym ekosystemie aplikacji. Po pierwsze, dlatego, że jest juz konkurencja i moja apka wyróżniała się jedynie tym, że łączy użytkowników bezpośrednio przez książkę adresową. Po drugie, ludzie oczekują dopracowanych i ładnych aplikacji, a nie na pół gwiazdka. Co jest szczególnie istotne jeśli mają do wyboru 30 różnych i podobnych aplikacji.

MVP się sprawdza w przypadku produktów, które są bardziej innowacyjne. Aplikacja z wishlistami taka nie jest.

Dlatego, po intensywnych pracach w okresie po świątecznym i noworocznym udało się przebudować całkowicie aplikację i zrobić ją ładniejszą i bardziej user friendly. Dorzuciłem też kilka fajnych ficzerów.

Jednak możliwość skupienia się na pracy przez kilka dni full time to ogromna przewaga nad pracą po godzinach i w weekendy. Efektywność i wydajność 10x większa.

Zacząłem też eksperymentować z ASO - opisem i obrazkami żeby podbić pozycję aplikacji pod hasła "wish list", "registry" itd. Jeśli chcecie dowiadywać się o efektach, śledzcie tag #wishpy

Jeśli chcecie zobaczyć efekty redesignu, to zapraszam na Wishpy.com.

#wishlister #flutter #startup #sideproject #programowanie #firebase #android #ios #aplikacje #androiddev
mdfk - #wishpy Dziennik 14 - Redesign

Hej, witajcie po dłuższej przerwie. Wiele si...

źródło: comment_1610395225xyoSlANevH4eYh2qz2KlUD.jpg

Pobierz
  • 6