Wpis z mikrobloga

Mirki takie luźne spostrzeżenie. Wyłumaczcie mi, skąd po Polsce jeździ tyle Macanów? To jest nieprawdopodobne i nieproporcjonalne do statycznej liczby osób dobrze zarabiających. Mieszkam w zwyklym mieście wojewódzkim, ale Macanow jeździ po nim więcej niż Golfów. Jak to jest możliwe? #samochody #motoryzacja #porsche #zarobki
chud - Mirki takie luźne spostrzeżenie. Wyłumaczcie mi, skąd po Polsce jeździ tyle Ma...

źródło: comment_1610202447M4eSfXlaR4E4ZUgYOxqIza.jpg

Pobierz
  • 64
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@copyrighted: ale #!$%@?. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale leasing jest bardzo opłacalną formą finansowania dla przedsiębiorców. Pełną ratę wrzuca się w koszta czym zmniejsza się podstawę opodatkowania, tak samo wygląda sprawa z wpłatą własną czy wykupem. Po co oddawać wszystko z podatku dochodowego jak można cieszyć się świeżym autem a przy okazji zapłacić mniej podatku, więc koleżko nie do końca jest tak jak ci się wydaje, po
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MercedesBenizPolska: ale tyle jednorazowo nie wywala. Poza tym, pieniądze służą do tego żeby sobie coś kupić np. auto, taki protip. A co do podatku- no właśnie odwrotnie, po co płacić sam podatek i nie mieć kasy a co za tym idzie to mniejsza możliwość nabycia jakiś dóbr jak można w to miejsce mieć auto i zaoszczędzić na podatku, w dużym uproszczeniu oczywiście. A przy okazji napędzamy trochę gospodarkę.