Wpis z mikrobloga

Dobre to było... Powiedziałbym, że jedno z lepszych co miałem okazję ograć z generacji #ps4 na #ps5
"Normalny" bohater bez żadnych super-duper-ultra-mega mocy, którego da się lubić i jakoś wejść w jego skórę gdy trzeba uciekać przed hordą.. Jeśli ktoś nie grał to osobiście mogę polecić.

Teraz pora na Spidermana - zobaczymy czy on też jest taki dobry jak jego recenzje
Pobierz Drakenzo - Dobre to było... Powiedziałbym, że jedno z lepszych co miałem okazję ograć...
źródło: comment_1610052163JdpHw6ChJ43Gtz9sNGMo8t.jpg
  • 9
@Drakenzo: @Aoky: @Marcines: wiem, pogromca uśmiechów dzieci XD ale może ktoś nie wiedział

Jednoprocentowcy lub 1-procentowcy – określenie używane do zdefiniowania gangów motocyklowych, mające podkreślić ich niezależność i bezkompromisowość wobec przestrzegania narzucanych im zasad, ściślej obecność ponad prawem. Władze określają jednoprocentowców jako ludzi wyjętych spod prawa.

- Wikipedia
@Drakenzo: też dwa tygodnie temu zacząłem grać i w tydzień przeszedłem(z platyną, która wbija się w chwilę po zrobieniu fabuły). Też mi podpasowała, mechanika hord to jest peręłka w tej grze. Trzeba przyznać, że mimo że fabułą ciekawa, to motyw z Sarah i jej oschłymi uczuciami #!$%@?:)