Wpis z mikrobloga

Siema
wróciłem własnie ze #szczecin
panowie dzielnie legitymowali kogo się tylko dało w centrum przed północą, ale odpuszczali po dobrej rozmowie - choć twardo twierdzili, że jest zakaz i ch#j
generalnie po centrum kręciło się pełno niebieskich, a nawet żandarmi xD
ładnie pisowi w główce się popi$%doliło z tym cyrkiem, no naprawdę

Uważam, że był to taki test na sprawdzenie ile osób będzie tego dnia pod pisowskim butem i sądząc po pustkach (częściowo przez sylwestra, częściowo przez ten gówno zakaz) ich test przeszedł pomyślnie. Na niekorzyść dla nas - obywateli.

#polska #morawiecki #sylwesterzwykopem #koronawirus #sylwester
  • 26
@deeezboy: a u mnie np większa część policjantów poszla na l4 i ci co zostali mieli #!$%@?.
o 23 wracalem #!$%@? to nikt zadnego problemu ( ze strony policji ) nie mial tylko raz zatrzymali sie nieoznakowanym i zapytali czy dam radę wrócić do domu zadnych pretensji wszystko z kulturką a jeszcze życzyli mi dobrego 2021 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kumpel od 19 do 4 jezdzil
@Krupier: jak tam rządzi w kmp gość co aktualnie jego synek policjant siedzi w areszcie to co się dziwić. Jeszcze tym bardziej śmieszy mnie ten pokaz siły wczoraj - od 21 wszystkie radiowozy musiały jeździć na niebieskich błyskowych. Niech obywatel widzi, że pan komendant dzielnie ściągnął ludzi z domów i kazał im odpierdzielac szajs legitymowanie żeby moc się dzisiaj pochwalić statystyką!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deeezboy: aha, czyli jak wszyscy by weszli na ulicę to wszyscy by dostali mandaty których pieniądze trafią do PiS to PiS by przegrał tak? No wydaje mi się że też by wygrał.
@deeezboy: Dodam tylko od siebie, że to nie tylko PiS, ale też policja, dorośli ludzie, ponosi odpowiedzialność. Tak samo, jak za stanu wojennego albo i w jeszcze bardziej złożonych sytuacjach historycznych - wykonywanie obowiązków NIE jest żadnym wytłumaczeniem wobec przemocy i łamania prawa (nie mylić z tweeterami matiego).
@biliard: PIS, Policja, Wojsko, prouratorzy.. Całe społeczeństwo jest zepsute, połowa głosowała na PIS. Myśle, że jeszcze kilka pokoleń zajmie zmiana światopoglądu z husarskiego na normalny. Jak ktoś chce normalnego działającego kraju za swojego życia to musi wyjechać.
@marcel1337: tu nie ma miejsca na światopoglądy po prostu ład musi być w państwie, jakby wszystko chodziło jak w zegarku, to po jednej akcji polityk wylatywałby i nie byłoby już sztucznego podziału na tych złych i dobrych
Uważam, że był to taki test na sprawdzenie ile osób będzie tego dnia pod pisowskim butem i sądząc po pustkach (częściowo przez sylwestra, częściowo przez ten gówno zakaz) ich test przeszedł pomyślnie. Na niekorzyść dla nas - obywateli.


@deeezboy: Powiedz mi co mozna bylo sensownego robic w Sylwestra na miescie?