Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy Problem! :( Triban RC520 tylna przerzutka nie zrzuca biegów. Do góry wchodzą. W dół idzie do 3-4 i dalej nie. Rower ma 3 miesiące, przebieg 4500+km i jest totalnie przejechany (rower kurierski) przez deszcz, błoto, piasek i krawężniki. Myślałem, że wytrzyma przynajmniej do marca. Gdzie szukać na początku problemu? Klamkomanetka? Linka? Przerzutka?

#rower #triban #triban520 #wykoptribanclub #gravel #szosa
ProblemTrzechCial - Mircy Problem! :( Triban RC520 tylna przerzutka nie zrzuca biegów...

źródło: comment_1609330763wNfG3oWlBYZtNOXuV6aGa2.jpg

Pobierz
  • 23
@uysy: rower do codziennego orania traktuje się jakby inaczej. W zasadzie przy kiepskiej aurze trzeba by go czyścić codziennie.
A zapewniam cię iż każdemu się to znudzi i zwyczajnie zaczynasz traktować rower jak narzędzie z którym przestajesz się pieścić, głaskać i kąpać pod prysznicem a po prostu ma działać, jeździć i za wiele nie wymagać.
@emm_bee: @Zarzutkkake: @mmichal: @co_ta_anglia_to_ja_nie: @Zabi96: @cezeterson: @bibsz: @uysy: @chilon: @magliarosa: @kuraku: @kuraku: @plonace_kalosze:

Dzięki chłopaki za wszelkie sugestie.
Problem znaleziony.
Był dość zaskakujący (dla mnie)
Rozwinę temat, może ktoś trafi kiedyś na ten wpis z podobnym problemem.

Idąc za sugestiami, tutorialami i instrukcjami zacząłem od porządnego mycia wszystkiego.
Rozłożyłem rower na większe części.
Wszystko zostało odłuszczone, sprawdzone i wymyte
ProblemTrzechCial - @emmbee: @Zarzutkkake: @mmichal: @cotaangliatojanie: @Zabi96: @ce...

źródło: comment_1609858626jL1aYQ4kciIdiRcp5HeUr6.jpg

Pobierz