Wpis z mikrobloga

Kurłaaa, passat (b6) mi nie odpala! :( Pomóżcie, bo somsiad złodziej już się do świętowania szykuje, nawet fajerwerków nakupił ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak próbowałem odpalić to za pierwszym razem po prostu nie odpalił, a teraz za każdym razem jak wciskam kluczyk to wszystko mi zaczyna mrugać na desce. Sprawdziłem akumulator i wygląda, że jest ok. Próbowałem odpalić na kablach i też dyskoteka. Domyślam się, że to może być dużo rzeczy, ale co byście sprawdzili w pierwszej kolejności? Podholowałbym dziada do mechanika, ale nawet nie ma jak ręcznego zwolnić :/ Nie wiem czy to ma znaczenie ale myłem go dwa dni temu, dojechałem do domu (jakieś 1,5km) i tak sobie stał, a noce były na minusie.

#passat #passatb6 #volkswagen #mechanikasamochodowa #samochody #vw
k.....z - Kurłaaa, passat (b6) mi nie odpala! :( Pomóżcie, bo somsiad złodziej już si...

źródło: comment_1609322317ptbZ5HFaz16yWRMbmRstJX.jpg

Pobierz
  • 9
@kaifasz: Zobacz przy akumulatorze na tych blaszkowych bezpiecznikach gdzie się rozdziela na czerwone grube kable czy któreś oczko na kablu nie jest czarne od temperatury albo nie skorodowało.
Nie wiem czy też taka choinka się nie robi jak jakieś urządzenie zewrze linie CAN i komunikacje wszystko traci tylko nie wiem czy wtedy też przestałby odpalać.