Wpis z mikrobloga

@Conscribo: byczqu ja jestem z wawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wsi nic nie ma, 50 ludzi na krzyż, nikogo nowego nie poznasz, jeden sklep z alkoholami, same proste prace jakiś kierowca, sprzątacz, magazynier ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest dla ambitnych kudzi
  • Odpowiedz
@familypet: +1 byczqu, ja wróciłem na h/o od marca bo i tak miałem zmienić mieszkanie to stwierdziłem ze wrócę na chwilę XD dodam że mieszkam na bardzo rozwiniętej wsi jakieś 15 km od top 3 miasta i juz mam feel Ze chce sie #!$%@? od ludzi, nastwienia i podejscia do zyciu tutaj (moze przez rodziców ale ciągle). Takze ze nie wyobrazam sb mieszkac z rodziami w polsce C takze + 1
  • Odpowiedz
@familypet: Co ty gadasz. Ja mam jakieś 13km do miasta. Na wsi supermarket, 5 sklepów spożywczych, amfiteatr, 2 restaruacje, basen budują a przy tym okolica cicha i jest przyjemnie łąka i las gdzie dzieci mogą sobie biegać i grać w piłkę, bazy sobie robić jak się robiło gdy się było dzieckiem. Wieczorkiem grill czy ognisko na łące i kiełbaska albo ziemniak pieczony.
  • Odpowiedz
@familypet: Wieś. Pozmieniało się przez ostatnie lata trochę bo kiedyś to zmierzało w kierunku który opisałeś a teraz jest w pytę i nie chciałbym się wyprowadzać. Dalej są gospodarstwa, krowy się pasą itp.
  • Odpowiedz
@xVolR: Bananowa? Większość osób tutaj to spawacze, robotnicy etc. ale generalnie fajnie się żyje i jak ktoś jest ambitny to w mieście nie daleko znajdzie coś dla siebie bez konieczności opuszczania rodzinnych stron. Do wojewódzkiego nie daleko i spokojnie można na weekendy przyjeżdżać.
  • Odpowiedz