Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, zaczynam się bać o naszą wolność (jako ludzi), boję się że scenariusze z filmów sci-fi zacznie się spełniać (co wg mnie powoli już się dzieje). Powoli będa kazać nam się szczepić (pośrednio pewnie pracodawcy), zaraz będą pewnie nowe pomysły żeby nas jeszcze bardziej inwigilować, monitorować i ograniczać kolejne swobody pod przykrywką COVID. Naprawdę jeszcze się nigdy tak nie obawiałem przyszłości, szczególnie szkoda mi wszystkich dzieci którym będziemy kiedyś tłumaczyć jak się żyło przed pandemią... Pewnie tego nie zrobię bo nie mam jaj na razie żeby zostawiać tu wszystko, ale jak myślicie, który kraj lub region będzie jak najdłużej bastionem wolności gdzie żyje się w miarę ludzko? Poniżej obrazek który ściągnąłem z jednego z komentarzy z wykopu. Jeżeli chodzi o tagi nie uważam że to co pisze to foliarstwo tylko zbliżającą się rzeczywistość.

#koronawirus #wolnosc #szury #foliarze #teoriespiskowe #nowyporzadekswiata #reset
jakub972 - Słuchajcie, zaczynam się bać o naszą wolność (jako ludzi), boję się że sce...

źródło: comment_1608630948D5TGiFJ092Kk9khvqOPpGg.jpg

Pobierz
  • 14
@pasztetztrupa A jak zamierzasz np. uniknąć podatków gruntowego czy za nieruchomości? Płacisz podatki, czyli wisisz na ewidencji, czyli jesteś widoczny dla systemu. Masz numer seryjny jak pesel.
Inny temat: skąd prąd, fotowoltaika? Wtedy jesteś widoczny dla innych. Myślisz że zazdrośni sasiedzi, którym wylaczono prad i glupieja, bo przestaly dzialac zamulacze jak TV, a lodówka sie rozmrozila i wszystko do wyrzucenia - dadza ci tak spokojnie mieszkac?
To tylko wybrane zagadnienia
  • 0
@icurw dokładnie, w internecie chociaż jest jako taka wolność słowa dodatkowo można się łatwo i szybko porozumieć z obcymi osobami na duże odległości...
@Kundlozol3000: nie ide w skrajnosci woem ze bede widoczna. Wezmy teraz taka pandemie. Mieszkasz w miescie wyjdziesz bez maseczki jeb policja cie widzi. Spotykasz sie z ludzmi ktorych niz znasz: jeb kwarantanna miales kontakt. Ludzie wykupuja makaron wiec ty go nie masz a nie masz z czego zrobic wlasnego. Zamkniete szkoly - siedzisz w domu bo nie wyslesz dziecka do szkoly czyli nie idziesz do pracy a czynsz musisz placic. Na
@pasztetztrupa A jak zamierzasz zamaskowac panele od fotowoltaiki widoczne z daleka, przez lornetkę, o dronach nie wspominając? Masz zacieniające 100% rolety, zeby inni nie widzieli, ze siedzisz przy swietle, kiedy oni zostali bez prądu?