Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
To jest patologiczne, że niektórzy uznają za normalne dzisiejsze zachowania Borka.
Nie wiem, czy ma problem z alkoholem, ale dzisiejsze zachowania wskazało, że może mieć.
A co do chwalenia takich zachowań, to jest patologia. Nie ma nic naturalnego w #!$%@? się w sztok i pijackich mądrościach. Jeżeli to uważacie za normalność to głęboko wam współczuję.
#kanalsportowy
  • 40
  • Odpowiedz
@jezierK: Inteligentnie połączył to z tym, że chce mu się rzygać albo jest zbyt #!$%@? i musi zwijać się z wizji, głupi on nie jest, żeby ot tak sobie pójść.
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: +1 byczqu: Nie mowimy tu o wyjściu na chlańsko ze znajomymi z pracy tylko wystepie przed setkami tysięcy ludzi dziennikarza, który pracuje również dla TVP czy Canal+. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić dyrektora w TVP który patrzy na dzisiejszy występ Matiego i myśli "Super że go ściągnąłem do TVP, świetnie reprezentuje nasze wartości". Ile takich 'lajwów' robia rocznie ? Trzy, cztery? Nawet na te kilka razy w roku nie można
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: Ty chyba nigdy prawdziwej patologii nie wiedzailes ze to slowo kazdemu przyklejasz.Borek ma czerstwe poczucie humoru i tyle ale nie biega tam bez koszulki wyzywajac i bijac kogo sie da.
Maja luzna formule programu na tych lajwach i tyle.
Nie lubisz borka to twoja sprawa ale nie rob z niego jakiegos menela.
  • Odpowiedz
@wiekuisty: borek zrobil sobie taka marke w mediach (chociaz dla mnie on jest "sredni komentator"), ze chyba jedynie jakby sciagnaj gacie i nasral w studiu to by byl skonczony. Wyluzuj, tvp to ściek nie telewizja - jakby nie dostal dobrej kasy to pewnie by sie odpychal od tego lapami nogami.
  • Odpowiedz
@henpl: @henpl: masz racje, zapewne jest on w sytuacji życiowej gdzie już nic nie musi. Nie spinam się, dla mnie jest to kolejny przykry przykład tego, w jak śmieciową stronę zmierza szeroko pojęty przemysł rozrywkowy. Borek przez wielu jest uznawany za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju, więc akurat jego upadek jest znamienny.
  • Odpowiedz
@premium122: Tak, to że nie biega z gołą dupą obrzygany, to znaczy, że jest wszystko cacy. To że ty nie uważasz tego za patologię, to nie znaczy, że to nie jest patologia. Bełkoczący pijany facet na wizji rzucający #!$%@? jest patologią, jak by to był Hajto, to by go ludzie jechali równo.
  • Odpowiedz