Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
To jest patologiczne, że niektórzy uznają za normalne dzisiejsze zachowania Borka.
Nie wiem, czy ma problem z alkoholem, ale dzisiejsze zachowania wskazało, że może mieć.
A co do chwalenia takich zachowań, to jest patologia. Nie ma nic naturalnego w #!$%@? się w sztok i pijackich mądrościach. Jeżeli to uważacie za normalność to głęboko wam współczuję.
#kanalsportowy
  • 40
@NoNameNoIdeaNoLife: +1 byczqu: Nie mowimy tu o wyjściu na chlańsko ze znajomymi z pracy tylko wystepie przed setkami tysięcy ludzi dziennikarza, który pracuje również dla TVP czy Canal+. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić dyrektora w TVP który patrzy na dzisiejszy występ Matiego i myśli "Super że go ściągnąłem do TVP, świetnie reprezentuje nasze wartości". Ile takich 'lajwów' robia rocznie ? Trzy, cztery? Nawet na te kilka razy w roku nie można
@NoNameNoIdeaNoLife: Ty chyba nigdy prawdziwej patologii nie wiedzailes ze to slowo kazdemu przyklejasz.Borek ma czerstwe poczucie humoru i tyle ale nie biega tam bez koszulki wyzywajac i bijac kogo sie da.
Maja luzna formule programu na tych lajwach i tyle.
Nie lubisz borka to twoja sprawa ale nie rob z niego jakiegos menela.
@henpl: @henpl: masz racje, zapewne jest on w sytuacji życiowej gdzie już nic nie musi. Nie spinam się, dla mnie jest to kolejny przykry przykład tego, w jak śmieciową stronę zmierza szeroko pojęty przemysł rozrywkowy. Borek przez wielu jest uznawany za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju, więc akurat jego upadek jest znamienny.